Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Brankář Martin Růžička kašle na koronavirus: Na jeho party zasahovala policie slzným plynem

Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Bujarý večírek
Někteří lidé stále berou nový typ koronaviru na lehkou váhu. K takovým se přidal i bývalý mládežnický reprezentant Martin Růžička (32). Ve svém podniku si uspořádal bujarý večírek. Provozní podniku se však brání se slovy, že přítomni byli pouze zaměstnanci.

Celá Česká republika se obává nebezpečného onemocnění Covid-19 Vláda proto přijala několik speciálních opatření, které by měly šíření nákazy eliminovat. Jenže ne všichni mají natolik velký strach, aby doporučení a nařízení dodržovali.

Růžičkova velká party

Martin Růžička, který v hokeji vychytal Pardubicím titul, se koronaviru zřejmě nebojí. Ačkoli většina poctivě dodržuje karanténu a nevystavuje se zbytečnému nebezpečí, Růžička dělá přesný opak. Podle informací televize Nova uspořádal Růžička ve svém podniku divokou sešlost. Tou dobou už však měla být všechna pohostinství zavřena.

Pardubičtí policisté si bujarého večírku samozřejmě všimli. "Policisté si dokonce všimli, že několik osob tancuje na baru," uvedla pro Novu mluvčí policie Pardubického kraje Markéta Janovská.

Jenže zakročení policistů neprobíhalo zrovna tak, jak si představovali. Exgólman podle policistů absolutně nespolupracoval, spíš naopak celou situaci ještě více komplikoval. "Úmyslně strhl zakročujícímu policistovi roušku z obličeje a přitom sám žádnou neměl," informovala mluvčí.

Situace se ještě více zdramatizovala poté, co přítomní pařmeni chtěli Růžičkovi pomoci. Policisté museli použít slzný sprej. Jedna z žen musela být ošetřena záchranáři. Případem se dále zabývá policie.

Popírá vinu

Provozní podniku tvrdí, že nedošlo k žádnému rozporu se zákonem. Podle provozní byli na večírku přítomni jen a pouze zaměstnanci podniku. "Žádná rouška stržena nebyla, je to trapný," odmítala přiznat Růžičkovu vinu.

"Je to smutná věc. Strašně nás to mrzí v takovéhle situaci, když je takový neadekvátní zákrok udělaný klukovi, který má s podnikem v nelehké situaci sám problémy," bránila se.

Související články

Další články