Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Branišová od Jágra se topí v luxusu: Hodinky Rolex i náhrdelník za stovky tisíc!

Jaromír Jágr s přítelkyní Dominikou.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Další 3 fotografie
Luxus

Dominika Branišová (27) přijela na premiéru dokumentu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, obklopena luxusem. Na Instagramu se pochlubila nejen svým outfitem, ale připojila také značky, které oblékla. A o nic laciného se rozhodně nejednalo!

Modelka Dominika Branišová dorazila spolu s přítelem Jaromírem Jágrem (50) na premiéru dokumentu Jan Koller - Příběh obyčejného kluka. Akce se uskutečnila 10. srpna ve Slovanském domě v Praze.

Dominika na sobě měla bílý top a delší fuchsiovou sukni, vše od návrhářky Zuzany Lešák Černé. Sama modelka označila na Instagramu všechny značky, které měla ten den na sobě. A lacině oblečená rozhodně nebyla.

Hodinky i náhrdelník za stovky tisíc

Dále měla světle růžovou kabelku zvanou „Sicily“ od Dolce & Gabbana za třicet tisíc korun. To ale není vše. Krk jí zdobil stříbrný náhrdelník od Bulgari s názvem B.ZERO1, který stojí kolem 140 tisíc korun.

A zřejmě nejdražší doplněk měla na ruce. Vynesla totiž hodinky s modrým ciferníkem značky Rolex, které patří k nejluxusnějším na světě. Obdobný typ hodinek se pohybuje v částkách více než 200 tisíc korun.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy