Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Branišová od Jágra čelí drsné kritice: Jde ti o popularitu, dřív po tobě neštěkl ani pes, píší lidé

Jaromír Jágr a Dominika Branišová spolu mohou vydržet. Má to ale podmínku.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
INSTAGRAM
Dominika Branišová, přítelkyně Jaromíra Jágra, se na sociálních sítích vyjádřila k nenávistným komentářům. Šestadvacetileté modelce chodí zprávy, že po ní dříve neštěkl ani pes a že jí jde jen o to se zviditelnit. Dominika vše uvedla na pravou míru a dočkala se vlny pozitivních reakcí.

Hokejová legenda Jaromír Jágr je velmi exponovanou osobou, což znamená, že veřejnost velmi zajímá i jeho partnerka. Šestadvacetiletá modelka Dominika Branišová je s legendárním hokejistou poměrně krátkou chvíli, přesto už musí čelit nenávistným komentářům na sociálních sítích. "Dříve po tobě neštěkl ani pes. Jde ti jen o to se zviditelnit," cituje Dominika zprávy, které jí neustále chodí a očividně vytáčí, rozhodla se tak vůči tomu ohradit na Instagramu.

"Nikdy jsem se neúčastnila žádné soutěže Miss, ani nepřemýšlela o tom, že bych šla na casting," vysvětluje s tím, že nikdy netoužila po tom, aby se o ní psalo v novinách nebo mluvilo v televizi. "Nevím, zda to některým lidem přináší dobrý pocit ze sebe samých, ale já nikdy neměla potřebu se tímto způsobem ujišťovat sama o sobě," říká a doplňuje, že se v šestnácti letech začala z vlastní vůle věnovat modelingu, s čímž přišlo i cestování po světě. "V Čechách jsem nikdy příliš práce neměla, protože se o mně nepsalo, a taky proto, že svým vzhledem nijak nepřevyšuji ostatní," tvrdí Dominika a rázem dodává, že v zahraničí je pro modelky práce násobně více a ona si tak nikdy nemohla stěžovat na její nedostatek.

"U klientů jsem byla oblíbená, ne kvůli tomu, jak vypadám, ale především díky svému chování. Do práce jsem vždy chodila na čas, na nic si nestěžovala a většinu času se usmívala," podělila se s fanoušky modelka, která strávila čtyři roky pendlováním mezi Prahou a Milánem. Měla několik stálých klientů, tudíž nemusela chodit na castingy. "Byla jsem se svým životem naprosto spojená a nic mi nechybělo," konstatuje. "Osud tomu ale chtěl jinak a já nyní dostávám více pracovních příležitostí v Čechách. Každou takovou nabídku beru s pokorou a vděčností," říká v rozsáhlém příspěvku a pokračuje, že rozhovory poskytuje pouze, když jsou spojené s propagací nějaké její spolupráce. "Více už se na toto téma vyjadřovat nebudu. Všem ostatním děkuji za podporu," uzavírá.

Fanoušci v komentářích Dominiku Branišovou velmi podporují, radí jí, aby si z nenávistných zpráv nic nedělala. "Já jenom žasnu, kolik nenávistných a závistivých lidí žije v naší zemi. Buď sama sebou a nenech se nikým odradit. Je to tvůj život a rozhodně si ho před nikým nemusíš obhajovat. Hodně štěstí!" nebo "Nejsi nikomu nic povinná vysvětlovat, nikdo nežije tvůj život a sami ve svým mají asi starostí málo, že se starají o jinej," zní v diskuzi pod fotografií.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy