Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Brandon z Beverly Hills 90210 slaví narozeniny! Žádnou lepší roli už nedostal. Jak šel čas s Jasonem Priestleym?

+ Dalších 6 fotografií
Už je mu 48 let! Čas nezastaví ani kanadský rodák Jason Priestley, kterého všichni známe jako slušného Brandona Walshe ze seriálu Beverly Hills 90210.
  1. Jason Bradford Priestley se narodil 28. srpna 1969 v kanadském Vancouveru. Maminka Sharon Kirk je herečkou. Jeho sestra (dvojče) Justine je také herečkou.
  2. Před kamerou se objevil poprvé v roce 1986, a to konkrétně v televizním filmu Nobody´s Child.
  3. V roce 1990 se vydal na casting na roli Brandona Walshe v seriálu Beverly Hills 90210. To netušil, jak mu role slušného hocha změní život. Na casting dorazil na poslední chvíli.
  4. „Nejsem jako Brandon. Abych ho mohl hrát, musel jsem zapomenout na všechny své neřesti. Mám i temnou stránku,“ tvrdí o sobě Jason.
  5. Při natáčení Beverly Hills byl velmi plachý. Rád trávil čas o samotě. O legraci na place se starali hlavně Ian Ziering (Steve) a Jennifer Garth (Kelly).
  6. Kromě hraní miluje Jason závodění. Byl pilotem různých stájí v závodním seriálu IndyCar, vyzkoušel si i Gumball 3000. V roce 2002 měl děsivou nehodu, ale dal se do kupy.
  7. V roce 2005 si vzal za ženu maskérku Naomi Lowde, se kterou má dceru Avu Veronicu a syna Dashiella Orsona.
  8. Role Brandona Walshe mu vzala soukromí, jeho fotka visela snad v každém dívčím pokojíčku. On ale role nikdy nelitoval. Prý by do toho šel znovu.

Mohlo by vás zajímat

Další články