Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brala tvrdé drogy, viděla umírat kamarády. Dnes je z Heidi úspěšná modelka

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
životní změna
Vyléčená narkomanka, která v minulosti vyzkoušela spoustu drog, se ve svých 18 letech rozhodla, že svůj život od základu změní. Postavila se na vlastní nohy a stala se úspěšnou tattoo modelkou. Heidi Lavon (32) dnes vydělává ročně téměř tři miliony korun.

Heidi Lavonová začala kouřit marihuanu, když jí bylo 12 let. To ji přivedlo k tomu, aby vyzkoušela lysohlávky, extázi a crack. Potom, co zažila násilí a zneužívání, si Heidi uvědomila, že už se k tomuto životnímu stylu nechce nikdy vrátit. Vyléčila se a stala se úspěšnou modelkou.

Heidi se narodila v Arizoně, ale vyrůstala na Aljašce. V tom vidí největší problém. „Z toho, že jsem tam vyrostla a dokonce tam zůstala, nevzešlo nic dobrého. V malém městě, ve kterém jsem žila, bylo jenom jedno tetovací studio. Je tam všechno o deset let pozadu,“ popsala Heidi své zkušenosti s Aljaškou portálu LADbible.

Nuda, kterou tam dospívající dívka zažívala, ji donutila k experimentům. „Když mi bylo 12 let, začala jsem kouřit trávu. Byla lehce dostupná a starší kamarádi mi ji vždycky dali,“ pokračuje.

V současnosti má Heidi na svém Instagramu víc než 800 000 sledu­jících. Pracuje jako fotografka i modelka zároveň a díky spolupráci s různými značkami si prací na internetu vydělá skoro tři miliony korun ročně. Stejně tak prodává série retušovaných fotografií značkám a časopisům pro další propagační využití.

Heidi se také často fotí se svým potetovaným manželem. Podle jejích slov ale ne vždycky vypadala tak dobře jako dnes. „Bylo mi zle z toho, když jsem viděla své přátelé umírat nebo jít do vězení. Zle z toho, že mně samotné bylo zle. Byla jsem zničená i z toho, že jsem byla zklamáním pro rodinu a přátele. Vyléčit se bylo to nejlepší, co jsem mohla pro sebe udělat,“ přiznává Heidi.

Jako modelce se jí teď v životě daří o mnoho lépe. „Moje pokožka je hezčí, jsem v lepší kondici a mám jasnější mysl,“ říká známá tattoo modelka, která o sobě mluví jako o „krásné katastrofě“.

Související články

Další články