Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Bradley Cooper má nejspíš novou slavnou lásku: Na pláži dováděl s Jennifer Garner

Bradley Cooper má nejspíš novou slavnou lásku: Na pláži dováděl s Jennifer Garner
Zdroj: Scott Garfield
+ Dalších 8 fotografií
vztah
Herec Bradley Cooper (45) už s největší pravděpodobností úplně zapomněl na svou bývalku Irinu Shayk (34), s níž se rozešel v průběhu loňského roku. Ve středu byl spatřen na pláži v Malibu, kde trávil čas s krásnou Jennifer Garner (48) a svou dcerkou Leou. A prý to mezi ním a herečkou pořádně jiskřilo.

Bradley Cooper a Jennifer Garner se znají už dlouhá léta. Poznali se ale v době, kdy byli oba šťastně zadaní a byli proto pouze kolegy a přáteli. Zatímco pohledná herečka ukončila v roce 2018 svůj vztah s Benem Affleckem a před pár dny se rozešla s posledním přítelem, Cooper se roku 2019 rozhodl rozejít s modelkou Irinou Shayk. Zdá se, že pro randění mají nyní oba prostoru spoustu.

Podle magazínu TMZ se k sobě Bradley a Jennifer měli během středečního výletu na pláž v Malibu. Tam vyrazili i s Cooperovou dcerou Leou, které se pohledná herečka taktéž věnovala a hrála si s ní, jako by byla její vlastní.

Herci se poznali při natáčení populárního seriálu Alias a po dlouhá léta, ačkoliv byli zadaní, spolu zůstávali v kontaktu. Nyní na sebe mají více času a spekuluje se i o tom, že by mohli brzy oznámit, že tvoří nový atraktivní hollywoodský pár.

Irina Shayk

Ještě letos byla Irina Shayk spatřena, kterak odchází z bytu svého bývalého partnera, oba ale později vyvrátili, že by se k sobě snad měli vracet. Dokonce jsou prý oba připraveni najít si novou lásku. Zdá se, že Bradley už je na dobré cestě.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy