Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Bradley Cooper a Irina Shayk po rozchodu zase spolu: Dali se znovu dohromady?

Mají spolu čtyřletou dceru.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
ex
Ruská kráska Irina Shayk (34) byla viděna, jak po celém dni stráveném u svého bývalého přítele Bradleyho Coopera (45) opouští jeho byt v New Yorku. Ačkoliv rozchod byl pro modelku velmi obtížný, zdá se, že nyní už s otcem své tříleté dcery skvěle vychází. Podle spekulací amerických médií je dokonce možné, že se někdejší hrdličky dávají znovu dohromady.

V roce 2019 bylo pro mnohé šokem, když jeden z nejkrásnějších hollywoodských párů Irina Shayk a Bradley Cooper oznámil rozchod po čtyřech letech vztahu. Mají spolu dceru pojmenovanou Lea De Seine Shayk Cooper. Modelka byla z toho, že se najednou oba vydávají svými cestami, poměrně nešťastná a nevěděla, jak skloubit výchovu dcery s prací.

První znamení toho, že herec a jeho bývalá přítelkyně i přes rozchod dokáží bez problémů komunikovat a zřejmě jsou i přátelé, přišlo letos v únoru. Tehdy se spolu bývalí milenci a rodiče tříleté dcerky dokonce nechali vyfotografovat bok po boku na akci British Vogue x Tiffany & Co's BAFTA.

https://www.instagram.com/p/B8GwUdgl5MS/

Irina Shayk byla v poslední době často spojována s jiným mužem, konkrétně s podnikatelem Vitem Schnabelem. S ním byla několikrát viděna při procházce ve městě nebo i při odchodu z restaurace. Naposledy si ale vyrazili začátkem dubna a není proto příliš pravděpodobné, že by tvořili pár.

Irina Shayk v domě Bradleyho Coopera navzdory koronaviru

Obyvatelé Ameriky, především pak New Yorku, kde nákaza řádila nejvíc, nyní žijí ve strachu z koronaviru. Ani to však Irině nezabránilo, aby strávila celý den v Bradleyho bytě. Při odchodu si navíc dávala moc dobrý pozor, zda ji náhodou někdo nevidí. Fotografa ale přehlédla a dala tak vzniknout spekulacím, že se ke Cooperovi znovu vrací. Na fotografie jejího odchodu z domu bývalého partnera se můžete podívat ve fotogalerii.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy