Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Brade, koukej, co tě v POSTELI čeká: Tvoje nová holka je pěkně ŽHAVÁ a nebojí se ukázat svá výstavní PRSA!

Zdroj: Youtube
Brad Pitt produkuje nový film The Lost City of Z a právě na jeho premiéře se seznámil s krásnou Siennou Miller, která si v něm zahrála. Okamžitě to mezi nimi zajiskřilo. Poté šli spolu na večeři, kde si povídali až do brzkých ranních hodin.

V Hollywoodu se už nějakou chvíli šušká, že Brad Pitt se snaží zapomenout na nešťastné manželství s Angelinou Jolie v náručí půvabné Sienny Miller Všechny hlavně překvapilo, že si herec vybral takový typ ženy.

Sienna je totiž naprostý opak jeho manželky Angeliny Jolie Je to sympatická blondýnka, která není vyzáblá na kost a umí se dokonce smát. Na druhou stranu je jenom dobře, že Brad zalovil v těchto vodách.

Angelina z něj vycucala všechen život a kvůli věčným hádkám a sporům o děti zestárl nejméně o deset let. Po boku mladé herečky se začíná dávat trochu dohromady a mohlo by jim to spolu perfektně klapat.

Sienna ztvárnila před jedenácti lety ve filmu Factory Girl božskou Edie Sedgwick, múzu Andyho Warhola. Tehdy jí bylo teprve čtyřiadvacet let, ale už se nebála odvážných scén. Ve snímku ukázala svá rozkošná ňadra.

Jestli se Bradovi opravdu podařilo ulovil takovou kočku, tak jenom gratulujeme. Po Angelině Jolie je to příjemná změna. Koneckonců lepší je v posteli objímat rozkošné dvojky než kosti.

Související články

Další články