O tom, že má Angelina Jolie (39) záchvaty hysterie a Brad Pitt (50) má co dělat, aby ji dal dohromady, ví každá správná hollywoodská drbna. O náladách herečky, teď už režisérky, se mluvilo už v době, kdy v Praze natáčela Wanted, a od té doby se opravdu nic nezměnilo.

Jeden z nejslavnějších hereckých párů je permanentně pod drobnohledem paparazziů, kterým se teď podařil majstrštyk. Nafotili Brada s Angelinou na balkóně hotelu InterContinental v Sydney a podle dostupných snímků, které získal exkluzivně magazín In Touch, to mezi nimi vůbec nevypadalo romanticky.

Jolie si šla dát na balkón retko, což se samozřejmě nelíbilo Bradovi, který má sice o svoji choť pochopitelný strach, ale kdo by si nechtěl vydechnout, když víte, že se za pár minut musíte vrátit ke smečce šesti dětí, z nichž každé si žádá vaši pozornost. OK, Angelina by vykuřovat neměla, má za sebou náročnou mastektomii a dědičné sklony k rakovině. Jedna cigareta ale ještě do hrobu nikoho neposlala, takže, Brade, vezmi si lexaurin a zklidni se, protože momentálně jsi tady za největší hysterku ty. Podle přátel páru je Brad na kouření vysazený a nechce, aby Angie vyhulovala ani příležitostně. Sám má přitom v ruce cigaretu, takže jeho antikuřácká kampaň je tak trochu k smíchu. Podívejte se do fotogalerie, kde uvidíte, jak asi celý rozhovor probíhal.