Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Brad Pitt zase září štěstím! Jeho nová vyvolená je totiž pěkný kus a hodně ráda se svléká! MÁME ŽHAVÉ FOTKY

+ Dalších 17 fotografií
Svět obletěly zprávy o tom, že Brad Pitt je po hrůzostrašném rozchodu zase v randícím módu. Po premiéře filmu The Lost City of Z, který produkuje, se vydal na rande s herečkou Siennou Miller. Ta si v jeho bijáku totiž zahrála, a tak když se potkali na červeném koberci, není divu, že Brad neodolal. Podle svědků se vydali na večeři, kde si povídali až do brzkých ranních hodin. Hm, co se asi dělo dál?

Brad Pitt vypadal po rozchodu s Angelinou opravdu na odpis. Jeho okolí se o něj dost bálo. Zhubl jako lunt a byl vážně nešťastný! A my se mu vůbec nedivíme, z Angeliny se vyklubala pěkná fúrie. Neustále mu odpírá kontakt s dětmi a za jejich rozchod prý může také ona. Respektive její trochu podivný vztah s vlastním bratrem. Některé rozvody jsou holt těžší než jiné. Teď se ale zdá, že se vše v dobré obrátilo a Brad začal zase randit.

Podle zdrojů amerických médií Brad září jako nikdy. "Vypadá opravdu mnohem veseleji, takhle jsme ho dlouho neviděli. Zdá se, že to špatné období překonal," uvedl zdroj pro Radaronline. Je vysoce pravděpodobné, že příčinou je tajemné rande s herečkou Siennou Miller. "Opravdu vehementně si užívali společnost jeden druhého. Povídali si celou noc," potvrdil další zdroj.

Sienna se již dříve vyjádřila, že s Bradem nic nemá a že jejich vztah je pouze pracovní. K událostem posledních dní a k tajemnému randíčku se ale vyjadřovat nechce. Sama Sienna je totiž už nějakou dobu single a na rozdíl od Angeliny má pouze jedno dítko. Pro stárnoucího Brada by tak byla skutečně ideální partnerkou. O tom, že si vybral skutečně kvalitní materiál, se můžete přesvědčit v naší galerii. Ruku na srdce, kdo z vás věřil, že Brad zůstane svobodný dlouho?

Související články

Další články