Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Brad Pitt začal konečně randit: Vybral si pravý opak Angeliny!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 42 fotografií
Má blonďaté vlasy, není na kost vyhublá, často se směje a má jenom jedno dítě! Taková je herečka, se kterou podle amerických médií randí hollywoodský krasavec Brad Pitt, kterého po několika letech odkopla Angelina Jolie. Kdo má být jeho tajemná kráska?

Mluví se o herečce Sienně Miller (35). Ta se kromě práce před kamerou věnuje i návrhářství a modelingu. A kdo je vůbec tahle sympatická mladá žena? Sienna se narodila modelce s jihoafrickými kořeny. Když jí byl rok, odstěhovala se rodina z New Yorku do Londýna. Od té doby herečka nepřestala pendlovat mezi Amerikou a Evropou.

A s krasavci má tahle herečka zkušenosti Byla zasnoubená s přelétavým hercem Judem Lawem, ale ten se jí nakonec omluvil a přiznal, že měl aférku s chůvou svých dětí. Může snad být větší klišé?! Tihle dva se zkoušeli dát ještě několikrát dohromady, ale dopadlo to tragicky.

Až do minulého roku byla Sienna s hercem Tomem Sturridgem, se kterým má dcerku. Ale teď je volná!

S Bradem se podle amerického extratv.com setkala na červeném koberci v rámci premiéry The Lost City of Z. Jenomže promítání filmu jim nestačilo. Odebrali se poté na večeři a večírek organizovaný produkční společností a podle svědků si povídali až do rána!

Související články

Další články