Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Brad Pitt vysvětloval Aniston, čím je pro něj Alia Shawkat: Tasil klasickou výmluvu

Šlo na nich poznat, že se rádi vidí.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 13 fotografií
Románek
O herci Bradu Pittovi (56) se v poslední době říká, že mezi ním a herečkou Jennifer Aniston (51) něco opět vzniká. Pitt krátce po rozchodu s Jennifer našel lásku v Angelině Jolie (44), se kterou se minulý rok rozvedl. V uplynulých letech byl nakonec spojován s třicetiletou Aliou Shawkat, se kterou ho často vídali na různých společenských událostech. Jak to celé vlastně je, se snažil vysvětlit své bývalce Jennifer. Prý jsou jen přátelé, ale to by mohl říct každý...

Brad Pitt a Jennifer Aniston se po pětiletém manželství v roce 2005 rozvedli. Nedlouho poté byl často vídán s americkou herečkou Angelinou Jolie, se kterou se velmi sblížil už při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, což bylo ještě před rozvodem, a v roce 2014 se Jolie za Pitta provdala.

Obrovská rodina

Za vlastní přijal její dvě adoptované děti Maddoxe a Zaharu, společně pak adoptovali Paxe-Thiena, v roce 2006 se jim narodila dcerka Shiloh Nouvel a v roce 2008 v Nice ve Francii ještě dvojčata Knox a Vivienne. Pitt má tak s Angelinou velkou rodinu. Chřadnoucí Angelina Jolie se však rozhodla dva roky po jejich sňatku požádat o rozvod a už čtvrtým rokem spolu vedou spor v péči o děti.

Jsme jen přátelé, tvrdí herec

V posledních letech byl však Pitt spojován s třicetiletou herečkou Aliou Shawkat, kterou mohou diváci znát z filmů Vyfič! nebo Zvířata. Brad byl s Aliou často na společenských akcích a někdy spolu zašli i na večeři.

Lidé si mysleli, že spolu tajně randí, což však prý nebyla pravda. A to by navíc mohl říct každý... Údajně to vypadalo, jako by spolu chodili, ale podle některých amerických webů spolu herci žádné romantické pouto neměli.

Tři ženy a mnoho otázek

Herec uvedl, že jejich vztah je čistě platonický a jsou přátelé, což se snažil vysvětlit právě bývalé manželce Jennifer. Mezi nimi to teď vypadá velmi nadějně a fanoušci by je rádi viděli zase spolu. Alia se prý s někým vídá, takže mezi ní a Bradem jde opravdu jen o přátelství. To, že byli na akcích vídáni spolu, je prý pouhá shoda náhod, když se objevili ve stejný čas na stejném místě.

Kolem Pitta se tak točí tři ženy a spousta otázek. Rozkvetlá Jennifer, která i po padesátce vypadá naprosto úžasně, uvadající květina Angelina, která vypadá nešťastně a utrápeně, nebo záhadná mladá Alia, která byla poslední roky vídána po jeho boku. Se kterou z nich to vlastně táhne? Jak je to mezi ním a Jenn? Co měl s Aliou Shawkat? To si herec zatím nechává pro sebe...

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy