Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brad Pitt už zase dostal kopačky: Hollywoodský herec opět zůstal na ocet

Brad Pitt už zase dostal kopačky: Hollywoodský herec opět zůstal na ocet
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Nicole Poturalski
+ Dalších 14 fotografií
Rozchod?
Zdroje z okolí herce Brada Pitta (56) a modelky Nicole Poturalski (27) tvrdí, že letní románek, o kterém se veřejnost dozvěděla v srpnu, před nějakou dobou nadobro skončil. Údajně nešlo o nic vážného a modelka se vrátila ke svému manželovi.

Dvojice spolu byla viděna letos v srpnu na letišti Le Castellet v jižní Francii, poblíž nějž Brad Pitt vlastní letní sídlo, zámeček Miraval. Tehdy se prý k sobě chovali jako zamilovaní teenageři, nyní by však měl být všemu konec.

Byl to jen krátký románek?

Jak uvádí zdroje obeznámené se situací, mezi hercem a mladou německou modelkou nešlo o nic vážného a románek už dávno skončil. Podle britského dailymail.co.uk byla Nicole Poturalski opět spatřena se svým manželem, jímž je o 41 let starší německý multimilionář a restauratér Roland Mary (68). Modelka s ním má sedmiletého syna Emila a jedná se prý o otevřené manželství, v němž Mary, který má ze svých několika předchozích vztahů pět dětí, nestojí o žárlivost a negativitu.

Brad Pitt se v roce 2016 rozešel se svou exmanželkou Angelinou Jolie (45), dvojice se však stále soudí ohledně péče o děti. Kvůli šesti potomkům, jimiž jsou Maddox (19), Pax (16), Zahara (15), Shiloh (14) a dvojčata Knox a Vivienne (12), chtěl Brad ve vztahu k Nicole zůstat nohama na zemi, protože ona žije v Německu, zatímco on potřebuje vyřešit situaci doma, uvedl zdroj z Pittovy blízkosti pro magazín US Weekly.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy