Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Brad Pitt si novou přítelkyni rozmazluje: S Alií Shawkat je přistihli při romantice

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
vztah
Být velkou hollywoodskou hvězdou má velké výhody - peníze, sláva, přízeň, to všechno si celebrity užívají plnými doušky. Zároveň s dobrým však přichází i to špatné a tou největší nevýhodou slávy je ztráta soukromí. Poté, co se Brad Pitt (55) a Angelina Jolie (44) rozvedli, se podle amerických médií po hercově boku mělo vystřídat hned několik žen. Zřejmě jedinou opravdovou přítelkyní je ale herečka Alia Shawkat (30), kterou si pořádně rozmazluje.

Po boku Brada Pitta se objevila spousta krásných žen. I proto veřejnost s napětím očekávala, s kým začne herec randit poté, co se rozvedl s Angelinou Jolie. Svůj nový vztah s herečkou Aliou Shawkat prý tajil několik měsíců a před několika dny ho zřejmě nechtíc propálila na Instagramu známá politička.

I celebrity jsou jen lidé a se svou drahou polovičkou si chtějí vyrazit na zcela obyčejné rande. Pitt vzal svou milovnici umění například do galerie, díky čemuž byl jejich vztah odtajněn. I fanoušci jsou však všímaví a rádi se o novinky dělí, proto není divu, že se na internetu objevily nové snímky herce s jeho přítelkyní.

Zatímco Angelina stále truchlí a nový muž se po jejím boku ještě neobjevil, Brad svou milou vzal například i na romantickou večeři. Vybral si však stůl hned vedle zvědavé fanynky, která si udělala selfie, na němž ho s Shawkat zachytila. Podobně všímavá osoba herce s jeho novou láskou vyfotila při procházce ulicemi Los Angeles. Na nové snímky hrdliček se podívejte v galerii.

Související články

Další články