Tak to vypadá, že Brad Pitt Angelinu Jolie pořád miluje. Kdyby to záleželo jen na něm, rozhodně by se rozvádět nechtěl. A na vše by nejraději zapomněl. „Je šílená, ale pořád ji miluju,“ nechal se slyšet Pitt. Ten je prý z celého rozvodu zoufalý a smutný a nejraději by rozvodové papíry stáhl. Angelinu miluje i po tom, co ho obvinila z toho, že zneužívá jejich společné děti. Láska to bude opravdu silná.

Pitt se snažil Jolie obměkčit a prosil o druhou šanci. Herečka je ale nekompromisní a nechce o tom ani slyšet. Manželství chce ukončit za každou cenu. „Byl otevřený i docházení do manželské poradny, byl ochotný podstoupit cokoliv, jen aby manželství zachránil. Angelina to ale vzdala předčasně,“ řekl zdroj blízký Pittovi. Ten je přesvědčen, že za žádost o rozvod můžou její kamarádky. Nejspíš ji přesvědčily, že Pitt opravdu něco měl s herečkou Marion Cotillard. "Ten slet čarodějnic jí vymyl mozek,“ dodal. Podle něj jim Angelina přikázala, aby o Pittovi šířily pomluvy.

Spekuluje se o tom, že za krach jejich manželství může sexy herečka Marion Cotillard, se kterou Pitt natáčel film Spojenci. Není se čemu divit, že mu Angelina nevěří. Když se totiž seznámili při natáčení filmu Pan a Paní Smithovi, Pitt byl ženatý s herečkou Jennifer Aniston. Tak to vypadá, že se historie nejspíš opakuje. A jsme zvědaví, kdo nový se objeví po boku Brada a Angeliny.