Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brad Pitt randí s vdanou ženou: Modelce Nicole Poturalski manžel vztah s hercem povolil

Brad Pitt randí s vdanou ženou: Modelce Nicole Poturalski manžel vztah s hercem povolil
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Nicole Poturalski
+ Dalších 11 fotografií
romance
Minulý týden trávil hollywoodský krasavec Brad Pitt (56) s německou modelkou Nicole Poturalski (27). Tu vzal na dovolenou do svého francouzského sídla, ze kterého pár nevystrčil paty. Ukázalo se ale, že pohledná Nicole je už vdaná - jejím manželem je podnikatel Roland Mary (68), a byl to právě on, kdo herce se svou ženou seznámil a teď zřejmě hořce lituje. Manželé mají ale údajně volný vztah a s jinými lidmi si mohou dělat, co chtějí.

Ještě minulý týden šlo jen o spekulace, americká média ale později potvrdila, že Brad Pitt a Nicole Poturalski skutečně tvoří pár. Nikdo ale netušil, nakolik je tento pár netradiční. Pohledná modelka je totiž vdaná a k rozchodu se patrně nechystá. Se svým mužem, podnikatelem Rolandem Marym, má podle deníku Daily Mail takzvaný volný vztah. Jsou tak sice sezdáni, ale mohou si dělat, co chtějí.

Nicole měla Brada okouzlit svou štíhlou postavou už v loňském roce, kdy ji herec poznal v berlínské restauraci na akci pořádané právě jejím manželem. S ním se Pitt zná už léta, jeho restauraci poprvé navštívil v roce 2009 při natáčení filmu Hanebný pancharti

Roland Mary údajně nahlíží na vztah své ženy a hollywoodského herce s nadhledem a nic si z něj nedělá. On a Nicole spolu sice mají sedmiletého syna Emila, ovšem dohodli se, že pokud potkají někoho atraktivního, nebudou si v ničem vzájemně bránit. I proto dala Nicole na osudné akci Bradovi své číslo a laškovně na něj mrkla.

Dovolená ve Francii

O románku Nicole Poturalski a Brada Pitta se svět poprvé dozvěděl poté, co byli společně spatřeni na letišti ve Francii. Odtamtud zamířili do sídla, které herec pořídil ještě v době, kdy byl šťastně ženatý s Angelinou Jolie Páreček po celou dobu pobytu ven ani nevykoukl a je otázkou, zda jde jen o pobláznění, nebo bude Brad pro modelku důvodem k rozvodu s bohatým podnikatelem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy