Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Brad Pitt promluvil poprvé od rozchodu s Angelinou: Byl jsem každý den pod vlivem, přiznal

Zdroj: archiv
+ Dalších 43 fotografií
Tak jsme se konečně dočkali! Brad Pitt poprvé veřejně uvedl na pravou míru drby okolo své osoby a rozchodu s Angelinou. Pro Brada, který byl Angelinou nařčen z alkoholismu a násilnictví to nebyl moc šťastný půlrok. Dost se ve svém smutku utápěl a sešel. Angelina mu ani nedovolovala vídat se s vlastními dětmi. Exkluzivně pro časopis GQ Style promluvil i o svém pití.

V posledních měsících to bylo trochu nahoru a dolů, ale zdá se, že se Brad vylízal z nejhoršího období svého života Podle svých vlastních slov je na tom už psychicky lépe a zbavil se všech svých závislostí. "Jsem opravdu rád, že toto období je za mnou. V poslední době jsem se alkoholem povzbuzoval trochu moc, musel jsem toho nechat," vyjádřil se upřímně o svém pití. Než měl děti, užíval si návykových látek o něco víc, díky rodinnému životu vše omezil. V posledním roce to ale začalo opět být jako zamlada.

Od rozchodu šel dost do sebe a dal se na zdravý životní styl. Víno vyměnil za brusinkový džus a minerálku Velmi si oblíbil matcha čaj, který si rád vaří sám. Brad prochází takovým detoxikačním obdobím.

Jeho údajný alkoholismus byl prý důvodem k rozvodu. Vrcholem bylo, když měl opilý Brad fyzicky napadnout syna Maddoxe Vyšetřování, kterému byl poté podroben však neprokázalo, že by se podobného činu dopustil. Na své děti hrdý otec nedá dopustit. "Děti jsou úžasná stvoření, dokáží přijmout všechno. Jen k nim musíte být upřímní, držet je za ruku a říct jim pravdu."

V současné době se rozbouřené vody trochu uklidnily a Brad s Angelinou spolupracuje. Oba se snaží naplánovat rozvrh pro sebe a své děti, jak jen nejlépe to jde. "Zvládáme se dohodnout, děláme co můžeme," přiznal Brad na konci rozhovoru.

Související články

Další články