Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brad Pitt podepsal rozvodové papíry. Teď začíná tahanice o jejich 6 dětí!

Brad se chce o fyzickou péči dělit ve společné domácnosti.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 26 fotografií
A je to tady! Brad Pitt (52) konečně podepsal rozvodové papíry a podal je k vrchnímu soudu v Kalifornii, ale Angelina Jolie (41) si ještě neoddechne. Hollywoodský herec trvá na svých požadavcích a chce společnou fyzickou péči o jejich děti. Začíná tak další bitva a zatím není jasné, kdo vyhraje.

Brad Pitt a Angelina Jolie se v mnoha věcech shodují, ale v té zásadní rozhodně ne. A to je společná péče o jejich 6 potomků ve věku 8 až 15 let. Angelina totiž požaduje, aby soud svěřil děti výhradně do její fyzické péče a herec by je tak jen navštěvoval. To se ale Bradovi rozhodně nelíbí. Chce je vychovávat v jedné domácnosti a o fyzickou péči se dělit. Ne je vidět jen jednou za týden na pár hodin. Rozvodová tahanice tak začíná.

Žádost o rozvod byla podána 15. září 2016. Důvody jejich rozvodu byly neslučitelné rozdíly. Spekulovalo se o možné nevěře Brada s kolegyní Marion Cotillard (41) a také o tom, že právě Angelina má nového chlapa.

Soud může buď vyhovět Angelině a děti jí svěří výhradně do její fyzické péče, nebo vyhoví Bradovi. K druhé možnosti se většina soudů přiklání, je samozřejmě nejlepší, aby děti vyrůstaly v úplné rodině. Vše ale také závisí na výsledku šetření policie. Brad měl totiž údajně na soukromém letu z Francie do Spojených států napadnout nejstaršího syna Maddoxe (15). Ten se připletl do hádky Brada a Angeliny a podle výpovědi se zastal maminky, a tak od otce hned jednu výchovnou schytal.

Možností také je, že se manželé dohodnou, jenže to je vzhledem k špatným vztahům známého páru nepravděpodobné. „Brad s Angelinou nejsou v současné době v žádném kontaktu. Je to smutná situace. Komunikují pouze skrze své zmocněnce,“ uvedl zdroj blízký Brangelině.

Související články

Další články