Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Brad Pitt odkládá pracovní povinnosti: Jeho dvě dcery prodělaly závažné operace

Zdroj: Showpix.cz/Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
starosti
Brad Pitt (56) v poslední době odkládá své pracovní povinnosti. Ačkoliv on sám o tom nechtěl mluvit, důvodem jsou operace jeho dvou dcer Zahary (15) a Shiloh (13). Ve chvílích, které trávily v nemocnici a nyní se doma ze zákroků vzpamatovávají, jim chce být oporou.

Je známo, že herec Brad Pitt si své soukromí střeží jako oko v hlavě. O zdravotním stavu svých dcer proto nepromluvil on, pravdu veřejnosti sdělila jeho bývalá manželka Angelina Jolie v časopisu Time. Přiznala, že Zahara i Shiloh musely podstoupit operaci.

Ačkoliv od rozvodu je téměř nemožné Brada s jeho dětmi vidět, svým dcerám chtěl být po zákrocích a během rekonvalescence oporou. Pracovní povinnosti proto odsunul, aby se jim mohl naplno věnovat. Nešel dokonce ani na udílení cen BAFTA

Podle Angeliny strávila starší Zahara v nemocnicích dokonce dva měsíce, podporu rodičů proto jistě potřebovala. O jejím zdravotním stavu ale odmítla herečka blíže mluvit. Mladší Shiloh pak podstoupila operaci kyčle.

Podpora

Jakkoliv se Brad Pitt a Angelina Jolie snažili být svým dětem oporou, dívky údajně nalezly největší spříznění jedna v druhé. Zahara a Shiloh šly na operace jen krátce po sobě, a proto přesně věděly, jak se cítí a jak si navzájem dodat odvahu.

Související články

Další články