Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brad Pitt nechtěl adoptovat syna Paxe ze zvláštního důvodu: Dodnes je mezi nimi zlá krev

Brad Pitt nechtěl adoptovat syna Paxe ze zvláštního důvodu: Dodnes je mezi nimi zlá krev
Zdroj: Profimedia.cz, koláž: eXtra.cz
+ Dalších 6 fotografií
Rodinné vztahy
Brad Pitt (56) nechtěl svého syna Paxe Thien Jolie-Pitta, který dnes slaví 17. narozeniny, adoptovat z podivného důvodu, což mu Pax dosud nezapomněl. Dnes už velký kluk se totiž pravý důvod později dozvěděl a dodnes si nese nepříjemnou vzpomínku zasunutou v podvědomí.

Adoptivní syn Angeliny Jolie a Brada Pitta se narodil 29. listopadu roku 2003 ve Vietnamu a jeho původní jméno znělo Pham Quang Sang. Paxem byl pojmenován z důvodu významu tohoto slova v latině (mír) i vietnamštině (nebe). Vyrůstal v místním sirotčinci, než se ho Angelině Jolie (45) podařilo z tohoto pochmurného prostředí vytrhnout. Do USA se dostal v době, kdy měl tři a půl roku. Na neznámé prostředí si sice nezvykal lehce, aktuálně však na něj nedá dopustit.

Brad se údajně pokusil manželce tuto adopci vymluvit, což vedlo téměř k ukončení jejich vztahu. Dle svého názoru měl ovšem pádný důvod, proč odmítal začlenit do rozrůstající se rodiny dalšího potomka.

Brad Pitt odmítal adoptovat Paxe kvůli narození Shiloh

Nejmenovaný zdroj americkému časopisu US Weekly prozradil, že byl znepokojen načasováním přijetí Paxe, protože k němu mělo dojít hned po narození dcery Shiloh Nouvel (14). Navíc poukazoval na to, že měl tehdy již 3 roky a neuměl anglicky.

Jolie však i přes tento názor adopci vytrvale prosazovala. Navíc také měla manželovi sdělit, že Pax je potřebuje více než jejich dcera, což údajně Pitta velmi rozlobilo.

Angelina Paxovi prozradila, že jej Brad původně adoptovat odmítl, což vztah obou mužů trvale poškodilo. Stalo se tak krátce předtím, než po dvanácti letech obrovská láska hereckého páru, který se dal dohromady při natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith (2005), skončila. Došlo k tomu roku 2016, kdy se od něj odstěhovala, prý z důvodu jeho problémů s alkoholem. Rozvodové řízení bylo ukončeno 2019.

Vztah Brada Pitta s dalšími potomky

Ani s nejstarším (také adoptovaným) synem Maddoxem Chivanem (19) nevychází ideálně. Původ tohoto napětí souvisí s jejich hádkou v letadle před čtyřmi lety, která měla být dokonce zásadním důvodem při podání žádosti o rozvod. Tato skutečnost souvisí s tím, že Maddox je nejen značně svéhlavý, ale navíc touží svou adoptivní matku instinktivně a za všech okolností chránit.

Se Zaharou Marley (15), narozenou v Etiopii, k sobě hledají cestu sice obtížně, ale úspěšně. Dvojčat Vivienne Marcheline a Knoxe Léona se tyto problémy zatím přímo nedotýkají, je jim totiž teprve dvanáct let. Ze všech šesti dětí je tedy pouze Shiloh ochotna se svým otcem dotahovat složitější věci do zdárného konce.

Co bude dále s Bradem Pittem, Angelinou Jolie a jejich dětmi?

Vzhledem k tomu, že v průběhu listopadu 2020 vyplulo na povrch, že obě celebrity přestaly navštěvovat společnou rodinnou terapii zahájenou právě kvůli dětem po rozvodu, zůstává další osud této početné rodiny ve hvězdách. Navíc není rozhodnuto ani to, jak si oba výchovu vlastních i nevlastních dětí rozdělí. O tom se totiž teprve bude rozhodovat soudní cestou.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy