Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brad Pitt měl čekat dítě s Aniston, prý se ale peleší s Charlize Theron! Co na to Jennifer?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 42 fotografií
Milostný trojúhelník
Šušká se, že Brad Pitt (55) se po dlouhé době stal zadaným mužem. Podle britského deníku The Sun randí s kráskou Charlize Theron (43), která platí za největší sokyni hercovy bývalky Angeliny Jolie (43). A pak je tady ještě Jennifer Aniston (49), s níž měl Brad podle tvrzení amerických médií čekat miminko. Čert aby se v tom vyznal, pojďte si to osvětlit!

Už se vzpamatoval z drsného soudního klání s Angelinou Jolie Vypadá to tak, Brad Pitt si prý po dlouhých měsících samoty nabrnkl půvabnou herečku Charlize Theron

Jenže to nejsou ani dva týdny, co americké bulvární časopisy přispěchaly se zaručenou informací, že je Brad zase s Jennifer Aniston Lásku přitom měli dokonce stvrdit miminkem a na ultrazvuku jim údajně řekli, že se narodí holčička.

Očividně šlo o pouhopouhé výmysly. Jennifer je totiž šťastně rozvedená s Justinem Therouxem (47) a chlapa teď nehledá. "Jennifer žádné spekulace z poslední doby vůbec nezajímají, už vůbec ne ty, že by Brad mohl chodit s Charlize Theron. Dávno se přes vztah s ním přenesla a už na něj nehodlá vydávat další energii. Soustředí se teď na práci, to je její hnací motor," tvrdí zdroj serveru hollywoodlife.com.

"Určitě na Charlize nežárlí ani jí nezávidí. Snaží se ty drby ignorovat, hodit Brada za hlavu pro ni nebylo jednoduché. Ale musela, milovat se přestali před dávnými časy," dodal zdroj.

Tak uvidíme, zda se potvrdí alespoň dohady o Charlize a Bradovi. Jennifer je šťastná a přejeme jí, aby to tak zůstalo co nejdéle!

Související články

Další články