Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Brad Pitt má konečně na tváři úsměv: Překonal už rozchod s Angelinou?

+ Dalších 50 fotografií
Nový Brad
Krasavec Brad Pitt (55) s Angelinou Jolie (43) si prošli opravdu krutým obdobím. Herec je možná ale zpátky v sedle a vypadá to, že už se netopí v depresích. Snímky pořízené po příletu do Paříže jsou plné energie. Brad na nich doslova září a úsměv mu jde od ucha k uchu.

Překonal snad hřebec Brad Pitt konečně rozchod s bývalkou Angelinou Jolie? Vypadá to, že ano. Foťáky ho zbystřily po příletu do Paříže na Letišti Charlese de Gaullea. Brad na snímcích jenom září. Zachytit široký úsměv na jeho tváři za poslední roky bylo opravdu těžké. Teď ale herec zřejmě vyhlíží lepší zítřky.

Boje a války mezi bývalými manželi se zdály nekonečné. Ještě před nedávnem se Pitt z toho všeho utápěl v depresích, na kterých měl podíl rozvod s představitelkou Lary Croft. Pro oba to bylo velmi náročné období už jenom kvůli dětem. Nyní se ale list obrací, vypadá to, že se herec vzchopil a vše už bude jen lepší. Přesvědčily o tom fotografie, kde je Brad plný elánu. Snad už tedy překonal temné časy, při kterých opravdu trpěl.

Mohlo by vás zajímat

Další články