Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Brad Pitt jen kvete: Našel si novou přítelkyni, chřadnoucí Angelina má smůlu

Brad Pitt vyměnil Angelinu Jolie za krásnou Lisu Stelly
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Konec Brangeliny

Brad Pitt (57) zřejmě konečně kompletně zapomněl na svou ex Angelinu Jolie (46). Jejich vztah symbolicky "pohřbil" tím, že si vyšel na rande s exmanželkou syna Ozzyho Osbourna (72). Nejednoho fanouška ale zarazilo, nakolik je Angelině tato záhadná kráska podobná. Je spíš ale její krásnější kopií, Angelina totiž v poslední době hodně sešla a je z ní doslova kost a kůže.

Angelinu nahradil její mladší kopií

Hollywoodský fešák Brad Pitt (57) si nejspíš našel za svou Angelinu (46) konečnou náhradu. Tou se mu měla podle zahraničního webu Radar Online stát jeho krásná herecká kolegyně Lisa Stelly (35). Lisa si podle svědků s lamačem ženských srdcí vyšla na rande do hotelu Bel Air. Co tam spolu dělali, necháme na vaší fantazii.

Lisa Stelly proslula svým manželstvím se synem Ozzyho Osbourna (72), televizním moderátorem Jackem Osbournem (35), kterému řekla své ano roku 2012. Žádost o rozvod následovala o sedm let později, tedy v roce 2018, a to pouhé tři měsíce po tom, co na svět přivítala jejich třetí dítě. Dohromady spolu tedy mají děti Pearl (9), Andy (6) a Minnie (3).

Každopádně nejednoho fanouška zarazilo, nakolik je krásná Lisa podobná Bradově ex, Angelině Jolie. Pověstná Angie ale v poslední době naopak poněkud sešla. Nedávno se objevila na premiéře svého nového filmu The Eternals v Římě. Na sebe si vzala krásné obtáhnuté šaty, fanoušky ale zarazila její na kost vyhublá postava a pokažený účes.

Tak totálně viditelné příčesky působily skutečně lacině a nikdo nechápal, jak mohli slavnou herečku na červený koberec vůbec takhle pustit. Vizážisté přece museli vědět, kolik fotoaparátů bude na Angelinu mířit. Nebo že by se česala Angie sama?

Angelina dala Bradovi svá nejlepší léta

Angelina a Brad se potkali roku 2005 při natáčení filmu Pan a paní Smithovi, a přestože se románek chvíli snažili ututlat, na dlouho se jim to nepodařilo. Roku 2005 už adoptovala Angelina druhé dítě, holčičku Zaharu z Etiopie. Adopce tehdy podvyživené Zahary byla prý rozhodnutím, které učinili společně s Bradem. Roku 2006 pak porodila Bradovi dceru Shillon, v té době se ukrývali před mediálním šílenstvím v Namibii. Roku 2007 oznámila Angie daší adopci, tentokrát tříletého Paxe z Vietnamu. O rok později už Angelina potvrdila, že s Bradem čeká dvojčata Knoxe a Vivienne, které se nakonec rozhodla porodit ve Francii.

Související články

Další články