Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Brad Pitt je z bitvy o děti na dně: Takového morouse z něj udělala hysterická Angelina Jolie!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 68 fotografií
Dlouho to odkládali, ale teď konečně došlo na lámání chleba. Rozvod Brada Pitta (54) a Angeliny Jolie (43) je v plném proudu a rozhodně neprobíhá v přátelském duchu. Hysterická herečka chce prý bývalého partnera připravit o děti, které ještě před pár měsíci vychovávali společně. A Pitta to vyčerpává natolik, že viditelně sešel.

Byla to Angelina Jolie, která před rokem odkopla Brada Pitta Zatímco herec po krachu manželství prostřídal už několik sukní, vychrtlá herečka zůstala sama. Teprve nyní se mezi nimi rorzhořel spor, válčí spolu o děti.

Jolie na něj totiž chtěla ušít podraz v podobě stěhování do Londýna, kde bude dlouhého půl roku natáčet pokračování pohádky Zloba. Hollywoodský švihák je z tahanic se stále ještě manželkou viditelně unavený. Jeho mrtvolný výraz ve tváři hovoří za vše.

Přestože ještě není zdaleka nic u konce, důvod k radosti by přece jen mít měl. Soudci se totiž nepozdávalo, že by měly děti přijít o kontakt s otcem na dlouhých šest měsíců, a tak rozhodl v jeho prospěch. Dosud s nimi mohl komunikovat pouze přes matku.

Soud se však domnívá, že omezení kontaktu s otcem by dětem ublížilo. Anorektická hysterka Angelina teď musí doma mlátit hlavou o zeď!

Pokud nechce Brad o děti nadobro přijít, tu největší bitvu bude muset teprve vybojovat. A už teď je jasné, že Jolie mu zadarmo nic nedá.

Související články

Další články