Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Brad Pitt je hrozně pyšný na Shiloh: S Maddoxem a Paxem jsou ale na nože

Brad Pitt je hrozně pyšný na Shiloh: S Maddoxem a Paxem jsou ale na nože
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
děti
Dcera Brada Pitta (56) je známá tím, že už ve svých čtrnácti letech přesně ví, co chce - Shiloh se cítí být chlapcem. Právě proto, že je k sobě upřímná a nebojí se vyjádřit, jak se opravdu cítí, je na ni herec velmi pyšný. Naopak se odcizil se svými syny Madoxem (18) a Paxem (16), se kterými údajně už ani nemluví.

Ačkoliv zpočátku nebyl Brad Pitt nadšený z toho, že se jeho dcera Shiloh Jolie-Pitt chce stát chlapcem a v dívčím těle se necítí dobře, postupně se smířil s tím, kým jeho dcera opravdu je. Dnes už necítí hněv, naopak je pyšný, že je dívka už ve svých čtrnácti letech upřímná nejen k sobě, ale i k okolí.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Zdroj blízký rodině magazínu Us Weekly prozradil, že vztah Brada a Shiloh se každým dnem zlepšuje. „Pro Brada jsou jeho děti důležité a se Shiloh se v poslední době opravdu hodně sbližuje. Ona si je blízká s oběma rodiči,“ řekl. Zároveň se stabilizoval i vztah Brada Pitta a Angeliny Jolie. Konečně se jim podařilo konkrétněji si určit "jízdní řád" ohledně péče o děti a oba jsou s novým nastavením spokojeni.

Maddox a Pax

Zatímco Pitt zažívá rozkvět vztahu se svou dcerou, vztahy s jeho syny Maddoxem a Paxem mají do ideálu daleko. S Maddoxem dlouhodobě nemluví poté, co se údajně poprali kvůli Angelině. Důvod, proč není v kontaktu s Paxem, je však podle deníku Daily Mail neznámý.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy