Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Brad Pitt hodil Angelinu definitivně za hlavu a randí: Tohle je prý jeho nová láska

Brad Pitt hodil Angelinu definitivně za hlavu a randí: Tohle je prý jeho nová láska
Zdroj:
+ Dalších 21 fotografií
vztahy
Od chvíle, kdy se americký herec Brad Pitt (55) rozešel s Angelinou Jolie (44), jsou na každou ženu, která se s ním objeví na veřejnosti, upřeny zraky všech médií. Nejinak tomu bylo i s duchovní guru a šperkařkou Sat Hari Khalsa. Jaká je ale skutečnost?

Po třech letech od rozchodu s Angelinou Jolie se zdá, že Brad Pitt začal znovu randit. A to s duchovní guru a přírodní léčitelkou Sat Hari Khalsa Na základě různých svědectví se potkali před rokem na charitativním koncertu Red Hot Chilli Peppers. A protože si velmi rozuměli, ihned se začali pravidelně stýkat. Spekulace o tom, že jejich vztah trvá už celý rok, pak navíc podpořila přítomnost obou aktérů na afterparty nového filmu Ad Astra.

Sat Hari Khalsa je duchovní guru a designérka klenotů. Při výrobě šperků čerpá inspiraci z různých indických náboženství, hinduismu a sikhismu. Zároveň je také holistickou léčitelkou a mezi její klienty patří i celebrity z hollywoodské špičky jako Emma Watson, Julia Roberts, Steven Tyler nebo Bradova exmanželka Jennifer Aniston

Podle amerického časopisu US Weekly spolu pár sice randí, ale stále ještě nejde o nic vážného. Některá americká média tak spekulují, že Bradovi na Sat Hari Khalse záleží a baví ho s ní trávit čas. Na druhou stranu jiné americké společenské deníky vztah vylučují a tvrdí, že jsou pouze přátelé. Podle magazínu E!Online zdroj blízký americkému herci řekl, že i přesto, že byli oba viděni na párty k novému filmu Brada Pitta Ad Astra, nic nenasvědčovalo tomu, že by byli v romantickém vztahu. Spíše se mluví o tom, že ho provází při jeho cestě k hledání nového smyslu života. Zkrátka nadále záleží na samotném Pittovi, kdy zveřejní, zda se jedná o jeho novou lásku, nebo ne.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy