Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Brad Pitt byl přistižen s novou přítelkyní: Vyzáblou Angelinu nahradila pihatá kráska

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 9 fotografií
vztah
Vztah Brada Pitta (55) a Angeliny Jolie (44) trval dlouhá léta a jevil se jako pohádkový, ne nadarmo byla takzvaná Brangelina označována za nejidyličtější hollywoodský pár. Doby, kdy do sebe tito dva herci byli zamilovaní, jsou už ale dávno minulostí. Zatímco Angelina se rozvodem stále trápí a hladoví tak, až v ní kosti chrastí, Brad si už našel novou dívku. S pihatou kráskou Aliou Shawkat (30) se prý schází už několik měsíců, nyní s ní byl přistižen na veřejnosti.

O tom, kdo se po rozvodu Brada PittaAngelinou Jolie pohybuje po hercově boku, se vedla spousta spekulací. Veřejnost se nejprve domnívala, že se konal velký návrat k Jennifer Aniston, nedlouho nato však americká média vypustila informaci, že Pitt randí s Charlize Theron. Ani jeden z těchto vztahů však nebyl potvrzen a ukazuje se, že k tomu byl dobrý důvod.

O pořádný poprask se postarala politička Meral Melika Duran, která navštívila výstavu umění v galerii Wilding Cran. Na tom by nebylo nic neobvyklého, kdyby se tam ovšem nesetkala s Bradem Pittem a jeho novou přítelkyní, herečkou Aliou Shawkat. Jejich snímky následně sdílela na Instagram a od té doby vyplouvá o tomto páru na povrch víc a víc informací.

I Brad se snaží žít jako obyčejný člověk, a tak není výjimkou, když si zajde do restaurace nebo na komediální představení do divadla. Všímaví lidé však nenechali nic náhodě a herce na obou místech vyfotili, vždy vedle něj seděla právě Alia. Twitterový účet zaměřený na novinky o celebritách s názvem Nathalie Cueva, na kterém se snímky ze schůzek tohoto randícího párečku objevily, byl ale podle serveru Buzzfeed.com smazán. Je možné, že za tím stojí Brad a Alia, kteří se snaží svůj vztah tajit. Na jejich společné fotky se podívejte v galerii.

Angelina se stále trápí

Zatímco Pitt šel evidentně dál a užívá si začátky vztahů se Shawkat, Angelina Jolie je stále sama. Od rozvodu si ještě nikoho nenašla a jen málokdo si nevšiml toho, jak pomalu chátrá. Již dříve štíhlá herečka je dnes jako kost a kůže a s rozchodem s mužem svého života se zjevně ještě nesmířila.

Mohlo by vás zajímat

Další články