Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Brad Pitt a Jennifer Aniston zažehli starou jiskru: Před fanoušky flirtovali jako diví

Brad Pitt s bývalou manželkou Jennifer Aniston.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
stará láska
Před lety byl rozvod Jennifer Aniston (51) a Brada Pitta (56) jednou z nejsledovanějších hollywoodských událostí. Mezi bývalými manželi ale žádná zlá krev už nekoluje, ba naopak spolu vycházejí velmi dobře a fanoušky nedávno potěšili tím, že před nimi bez zábran flirtovali.

Během letošního roku se Jennifer Aniston a Brad Pitt už jednou setkali a potěšili fanoušky tím, jak krásně se k sobě chovali. Na lednovém udílení cen SAG Awards 2020 se k sobě měli a polibky a doteky nebraly konce. Osobnímu setkání nyní zabránil koronavirus, online se ale herci pořádně rozparádili.

Skrze videohovor vysílaný na internetu se Aniston a Pitt setkali v rámci charitativního předčítání scénáře k filmu Zlaté časy na Ridgemont High. Ještě než k němu došlo, Brad svou bývalou lásku přívětivě uvítal. „Ahoj, Aniston, tak jak to jde?“ zeptal se.

„Ahoj Pitte. Mám se dobře, miláčku, jak se daří tobě?“ oplatila mu dotaz Jennifer. I během čtení scénáře pak došlo na chvilku, která hercům vyčarovala červené tváře. Četli totiž postavy, které se vzájemně fyzicky přitahovaly a eroticky o sobě snily.

Návrat v nedohlednu

Ačkoliv by si mnozí fanoušci někdejšího páru přáli, aby došlo k návratu, tyto touhy jsou zřejmě nereálné. Brad a Jennifer se sice mají rádi, ale Pitt aktuálně randí s modelkou Nicole Poturalski Tu dokonce vzal i na dovolenou do Francie a společně si užívali ve vile, kterou herec koupil ještě s Angelinou Jolie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy