Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brad Pitt a Jennifer Aniston ČEKAJÍ HOLČIČKU, píše americký bulvár! Co na to Angelina?

Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 36 fotografií
Spekulace
Když se v prosinci vyrojily spekulace o tom, že Brad Pitt (55) a Jennifer Aniston (49) spolu čekají miminko, nikdo je nebral příliš vážně. Jenže americký bulvár teď vyrukoval s informací o pohlaví potomka, kterého má herečka nosit. Všechny teď pochopitelně zajímá, co si myslí Angelina Jolie (43). S tou má totiž Brad hned šest dětí a v případě dalšího s Jennifer by je mohl začít zanedbávat.

Podle amerických médií už je tutovka, že Brad Pitt a Jennifer Aniston téměř 14 let po rozvodu znovu tvoří pár. A lásku měli stvrdit miminkem!

O těhotenství téměř padesátileté herečky se začalo spekulovat už začátkem loňského prosince. Časopis InTouch teď vyrukoval s informací o pohlaví potomka, který by byl Pittovým prvním dítětem s Aniston. Podle magazínu měla dvojice během silvestrovské noci přátelům oznámit, že čekají holčičku.

"Ten krásný fakt, že konečně čeká miminko, zvlášť se svým prvním manželem Bradem, je pro ni splněný sen. Hlavně kvůli tomu, čím vším si v minulosti prošli," říká zdroj časopisu.

Jenže jde o magazín, který už v minulosti tvrdil třeba to, že Angelina Jolie umírá. Její reakce na údajné těhotenství Jennifer tak asi nepřekvapí: vůbec žádná totiž není.

Ale třeba mají tentokrát reportéři InTouch pravdu. Aniston by si miminko zasloužila, přece jenom po něm touží přes dvacet let!

Související články

Další články