Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Brad Pitt a Alia Shawkat opět spolu: Snaží se po rozchodu zažehnout starou jiskru?

Zdroj: Profimedia.cz/Comedy Central
+ Další 2 fotografie
vztah
Vztah Brada Pitta (56) a Alii Shawkat (30) v loňském roce plnil stránky amerických médií. Zatímco podle některých mezi sebou herci romantické pouto nikdy neměli, podle jiných spolu intenzivně randili. Tomu nasvědčovala i spousta akcí, které spolu navštěvovali. Alia se s Bradem měla rozejít v polovině prosince, podle webu TMZ.com to nyní vypadá, že se snaží zažehnout starou jiskru.

Po dlouhém odloučení se Brad Pitt znovu sešel se svou údajnou bývalou láskou Aliou Shawkat Od prosincového rozchodu spolu herci nebyli spatřeni, až nyní si společně vyšli na koncert baskytaristy Thundercat, na kterém se k sobě podle amerických médií skutečně měli.

S informací o Bradově snaze zažehnout starou jiskru přišel web TMZ.com, podle kterého se Alia a Brad na koncertě velmi dobře bavili. Strávit spolu měli údajně celý večer a podle svědků se neustále smáli.

Jennifer dal vale?

V poslední době se velmi hovořilo o návratu Brada k bývalé lásce Jennifer Aniston Pitt si ale od rozchodu s Angelinou Jolie dává velmi záležet na svém soukromí a dokud se sám nerozhodne, zřejmě nebude nikdy úplně jasné, s kým vlastně je.

Související články

Další články