Dlouhou dobu byl Brad a Angelina ukázkovým a stabilním párem, který žil poklidným rodinným životem a nic jim nechybělo. Ovšem i nad jejich romantikou se stáhla mračna a nyní se ten dokonalý pár rozvádí. Špínu na sebe zatím zvládají házet bravurně. Jak se ovšem na celou kauzu dívá český národ? Tedy fanoušci tohoto slavného spojení?

Pokud si proběhnete nejrůznější internetové diskuze, zjistíte, že názory Čechů na rozvod Brada Pitta a Angeliny Jolie se opravdu různí.

Jeden tábor stojí tvrdě za hercem a tvrdí, že pokud by žili po boku takového vyžilého psychopata, jako je Angelina, jednali by stejně a vzali nohy na ramena. Chudák herec neměl chvilku času pro sebe, protože mu psychicky nemocná Angelina tahala domů jedno dítě za druhým a v mezičasech ho děsila svými váhovými výkyvy. Hovoří se o rakovině, operaci vaječníků, silikonech…

Dá se pak takovému sexy chlapovi divit, že se poohlídl jinde a má teď oči jen pro svůdnou Marion Cotillard?

Naopak druhá část Čechů nechápe, jak může někdo opustit tak obětavou a krásnou ženu, jako je Angelina. Sama si toho v životě hodně prošla a dostala od života mnoho ran. I přes to, že k ní nebyl osud vždy spravedlivý, neváhala adoptovat děti, kterým nabídla rodinu a celé své srdce. Jak se asi má cítit, když ji teď herec opouští, navíc musí čelit nechutným a zákeřným článkům.

Co si tedy o celé věci myslíte? Je dobře, že se herec Brad Pitt rozhodl herečku opustit? Nebo je to hajzl? Opustila Angelina Brada? Nebo Brad špásuje s Marion? Co vy na to?