Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brácha Veroniky Kopřivové promluvil: Lidé v Česku jsou závistiví a hrozně zlí na Veroniku! Vůbec jí nepřejí lásku s Jágrem!

Brácha se své milované sestry pěkně zastal!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 45 fotografií
Brácha Veroniky Kopřivové má svoji sestru hodně rád a vůbec se mu nelíbí, když závistiví Češi na ni útočí nevybíravými komentáři. Nechal se slyšet, že Češi by se měli stydět za to, že se vrtají do věcí, po kterých jim nic není. Zároveň ale dodává, že se nemůže moc rozpovídat, jelikož vše nejdříve musí zkonzultovat se svou starší sestrou Veronikou.

Veronika Kopřivová prožívá momentálně své nejkrásnější období v životě. Z nevýrazné finalistky Miss, po které po konci soutěže neštěkl ani pes a musela se tak živit natřásáním prdélky v německém hampejzu, se rázem stala nejobletovanější a nejsledovanější celebrita Česka.

Není tomu tak dávno, kdy si Veronika stěžovala, že nemá na placení účtů a nezájem o ni ji dohnal až k tyči. V současné době má všechno, na co si vzpomene. A to samozřejmě díky tomu, že se do ní zamiloval hokejový Bůh Jaromír Jágr (44).

Od doby, kdy se z kadeřnice striptérky stala princezna, je Veronika Kopřivová trnem v oku mnoha Čechům. Ráda postuje na sociální sítě pro fanoušky své každodenní zážitky a postřehy. A právě sociálních sítí využívají Češi, kteří Veronice její štěstí nepřejí.

Není to poprvé a bohužel asi ani naposledy, kdy měl někdo na adresu Jágrovy přítelkyně hloupý komentář nebo jí snad vyhrožoval.

Všiml si toho i bratr Veroniky, Dominik Kopřiva. Ten se před nějakou dobou nechal slyšet, že ho pěkně štve, jak se Češi chovají k jeho sestře. Tvrdí, že tohle je typický obrázek závistivých Čechů, kteří jsou zlí a nepřejícní.

Nechápe, proč se lidé neustále starají o to, co jeho sestra v minulosti dělala. Bylo to její rozhodnutí, její věc a nikomu do toho přece nic není, fňuká malý bráška na sociálních sítích.

Svoji sestru jako pravý gentleman a galantní bratr vychvaluje do nebes a ve všem stojí za ní. Také přiznal, že nemůže poskytovat více informací, protože vše, co by chtěl říct do médií, musí nejdříve konzultovat se svou starší sestrou.

Související články

Další články