Veronika Kopřivová prožívá momentálně své nejkrásnější období v životě. Z nevýrazné finalistky Miss, po které po konci soutěže neštěkl ani pes a musela se tak živit natřásáním prdélky v německém hampejzu, se rázem stala nejobletovanější a nejsledovanější celebrita Česka.

Není tomu tak dávno, kdy si Veronika stěžovala, že nemá na placení účtů a nezájem o ni ji dohnal až k tyči. V současné době má všechno, na co si vzpomene. A to samozřejmě díky tomu, že se do ní zamiloval hokejový Bůh Jaromír Jágr (44).

Od doby, kdy se z kadeřnice striptérky stala princezna, je Veronika Kopřivová trnem v oku mnoha Čechům. Ráda postuje na sociální sítě pro fanoušky své každodenní zážitky a postřehy. A právě sociálních sítí využívají Češi, kteří Veronice její štěstí nepřejí.

Není to poprvé a bohužel asi ani naposledy, kdy měl někdo na adresu Jágrovy přítelkyně hloupý komentář nebo jí snad vyhrožoval.

Všiml si toho i bratr Veroniky, Dominik Kopřiva. Ten se před nějakou dobou nechal slyšet, že ho pěkně štve, jak se Češi chovají k jeho sestře. Tvrdí, že tohle je typický obrázek závistivých Čechů, kteří jsou zlí a nepřejícní.

Nechápe, proč se lidé neustále starají o to, co jeho sestra v minulosti dělala. Bylo to její rozhodnutí, její věc a nikomu do toho přece nic není, fňuká malý bráška na sociálních sítích.

Svoji sestru jako pravý gentleman a galantní bratr vychvaluje do nebes a ve všem stojí za ní. Také přiznal, že nemůže poskytovat více informací, protože vše, co by chtěl říct do médií, musí nejdříve konzultovat se svou starší sestrou.