Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Brácha Pavel míří do Hollywoodu: Erika Stárková bude hrát s Orlandem Bloomem!

+ Dalších 25 fotografií
úspěch
Velký talent, jedna výrazná role a štěstěna se rázem otáčí čelem. Své o tom ví Erika Stárková, která se herectví věnuje už delší dobu, avšak do povědomí veřejnosti vstoupila až coby brácha Pavel alias Dáša v seriálu Most!. Ačkoliv by si mnozí mohli myslet, že plamínek její slávy po skončení seriálu vyhasne, opak je pravdou a pořádně se rozhořel. Erika totiž míří na americké obrazovky!

Jen málokdo ví o tom, že kromě herectví se Erika Stárková věnovala i péči o děti jako au pair. Za svými klienty jezdila až do Ameriky, kde pracovala mimo jiné i pro osoby zaměstnané ve filmovém průmyslu. Právě to jí zřejmě pomohlo k obsazení v novém seriálu, kde bude hrát s jedněmi z největších amerických hvězd.

Dle dostupných informací to totiž vypadá, že se Erika objeví v osmidílném seriálu Carnival Row, který se natáčel v Česku. Hrají v něm hvězdy takového formátu jako Orlando Bloom a Cara Delevingne.

Je tedy možné, že se v Česku opět objevila herečka, jejíž hvězdný potenciál sahá dál než jen do našich končin. Doufejme, že Erika uspěje a nabídek na další role v zahraničních projektech jí bude jen přibývat, přiznejme si, že s ní je na obrazovkách skutečně na co koukat.

Mohlo by vás zajímat

Další články