Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Brácha Ester Ledecké si nedal pozor na pusu a práskl, kdo je tajný přítel jeho sestry

Ester Ledecká není sama!
+ Dalších 15 fotografií
Ester Ledecká (22) má zlato, zní odevšad už od rána. Fanoušci jsou nadšení, rodina jásá a všechny najednou zajímá, kdo to Ester je, s kým se stýká nebo nestýká, zda je zadaná a jak to je vlastně s jejím soukromím. O pořádný rozruch se postaral její bratr Jonáš Ledecký (24), který si drsně pustil pusu na špacír na adresu České televize. Jenomže to není jeho jediný průser. Jonáš také pravděpodobně omylem odtajnil, kdo hýčká tělíčko jeho krásné sestry.

Z toho možná Ester Ledecká moc nadšená nebude. Její bratr Jonáš Ledecký si od rána pustil pořádně pusu na špacír. Nejdříve se začal vztekat na Českou televizi, protože místo obřího slalomu zařadila do vysílání zápas Česko – Kanada.

„Rád bych se sešel s tou p*čou, která rozhodla, že místo toho pustí hokej… smrt ČT,“ napsal na sociální sítě s tím, že je opravdu hodně rozohněný brácha. „Za to, že to nedáváte v televizi, by vás měli ukřižovat, vy č*ráci,“ nebral si servítky a komentoval celé dění okolo Ester. Následně si pak postěžoval, že aby viděl brilantní výkon sestry, tak musel sledovat britské vysílání.

Jenomže to není jediné, v čem bratr slavné olympioničky trochu ujel. Při živém vysílání Radiožurnálu totiž nejspíše nechtěně a pod návalem emocí prozradil, s kým krásná Ester randí.

„Já jsem samozřejmě vstal už ve 4 ráno a od té doby jsem se snažil najít, kde se ten závod bude vysílat! V České televizi vysílali hokej, tak jsem okamžitě volal svému kamarádovi, který hraje shodou okolností na basu v mé kapele… a s mojí ségrou chodí…,“ prořekl se Jonáš.

Tajemný urostlý blonďák se jmenuje Petr Petřek a hraje s Jonášem ve skupině The Whale. Jak se k tomu asi postaví samotná Ester?

Mohlo by vás zajímat

Další články