Z toho možná Ester Ledecká moc nadšená nebude. Její bratr Jonáš Ledecký si od rána pustil pořádně pusu na špacír. Nejdříve se začal vztekat na Českou televizi, protože místo obřího slalomu zařadila do vysílání zápas Česko – Kanada.

„Rád bych se sešel s tou p*čou, která rozhodla, že místo toho pustí hokej… smrt ČT,“ napsal na sociální sítě s tím, že je opravdu hodně rozohněný brácha. „Za to, že to nedáváte v televizi, by vás měli ukřižovat, vy č*ráci,“ nebral si servítky a komentoval celé dění okolo Ester. Následně si pak postěžoval, že aby viděl brilantní výkon sestry, tak musel sledovat britské vysílání.

Jenomže to není jediné, v čem bratr slavné olympioničky trochu ujel. Při živém vysílání Radiožurnálu totiž nejspíše nechtěně a pod návalem emocí prozradil, s kým krásná Ester randí.

„Já jsem samozřejmě vstal už ve 4 ráno a od té doby jsem se snažil najít, kde se ten závod bude vysílat! V České televizi vysílali hokej, tak jsem okamžitě volal svému kamarádovi, který hraje shodou okolností na basu v mé kapele… a s mojí ségrou chodí…,“ prořekl se Jonáš.

Tajemný urostlý blonďák se jmenuje Petr Petřek a hraje s Jonášem ve skupině The Whale. Jak se k tomu asi postaví samotná Ester?