Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Božský výhled a stromeček jako od designéra: Nikol Leitgeb ukázala svůj dům snů

Nikol Leitgeb ukázala pohádkový výhled z domu.
Zdroj: koláž eXtra.cz/herminapress, se souhlasem N. Leitgeb
+ Dalších 6 fotografií
vánoce slavných

Druhá adventní neděle se blíží a milovníci Vánoc už vytáhli ozdobičky a světýlka z krabic. Jednou z nich je i influencerka Nikol Leitgeb, která se na sociálních sítích pochlubila nazdobeným stromečkem a překrásným výhledem ze svého domu. Vypadá to, jako by se u ní doma vyřádil zručný designér.

Pohádkově nazdobený stromeček, natažená světýlka a pohled na zasněženou krajinu. Takovou nádheru si užívá Nikol Leitgeb spolu se svým manželem Petrem a dětmi. S vánoční atmosférou se vším všudy se podělila na svém Instagramu. "Ráno jako z pohádky… než se vzbudily děti," glosovala snímky influencerka a herečka.

Netrvalo dlouho a pod příspěvkem se vyrojila řada komentářů. "Můžeme u Vás bydlet?" ptá se sledující annagregordc. "Krása střídá nádheru," připojuje se Jana. "Moc krásný výhled, jako z pohádky," píše katerina__kral. Je pravda, že se výzdoba Nikol povedla na jedničku a stromeček vypadá jako z rukou designéra. Červená a zlatá jsou vždy trefou do černého a k vánoční výzdobě neodmyslitelně patří. Velkou kupu sněhu za okny jejího vysněného domu v Lánech si zcela jistě nejvíc užili její synové. Momentky z pořádné koulovačky na Instagramu mluví za vše.

Medaile pro Nikol

Kromě toho, že má Nikol vkus, má i srdce na pravém místě. Již několik let používá své sociální sítě k charitativní činnosti. Není tedy divu, že byla letos na podzim vyznamenána Stříbrnou medailí od Senátu za svou pomoc druhým. Herečka již pomohla vybrat přes 200 milionů korun.

DOPORUČENÉ VIDEO: Nikol Leitgeb promluvila o nadaci


Před časem se podařilo Nikol rozhýbat veřejnost, aby přispěla pro nemocného dvouletého Martínka, který trpí vzácným onemocněním. Češi nakonec poslali přes 150 milionů korun. Cílem sbírky na portálu Donio bylo vybrat 100 milionů korun na léčbu, kterou kvůli vzácnosti nehradí zdravotní pojišťovna. "Za Martínka mám příjemný pocit. Dává mi to naději v Čechy. Nečekala jsem, že by se částka vybrala, ale byla jsem velmi mile překvapena," sdělila pro eXtra.cz Nikol a přiznala, že i ona sama byla zprvu skeptická.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy