Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Božsky krásná: Tuhle slečnu si doma hýčká hokejista Flek, který proti Rusku vstřelil první gól

Hvězdný hokejista Jakub Flek má doma neskutečnou kočku.
Zdroj: Pavel Mazáč / CNC / Profimedia / se souhlasem Z. Bolkové
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
Provokativní galerie

V pátek 21. května začalo mistrovství světa v ledním hokeji. Jakub Flek nastoupil proti Rusům jako útočník a byl to právě on, kdo jim vstřelil první gól. Za každým úspěšným mužem se ale skrývá žena. Takhle vypadá Flekova krásná přítelkyně! 

Porazit Rusy v zápase na mistrovství světa v ledním hokeji se sice Čechům nepodařilo, ale i tak se za své tři góly nemusí stydět. Vůbec první branku dal navíc Rusům osmadvacetiletý karlovarský útočník Jakub Flek, který je nováčkem na MS. Jakuba podpořila i jeho krásná přítelkyně Zora Bolková.

Zora má na svém instagramovém účtu více než 13 tisíc sledujících a sdílí hlavně selfíčka, na nichž má vždy precizní make-up a stylové oblečení. Zora ale není jen modelka s krásnou tváří a bezchybnou postavou. Má inženýrský titul a pracuje na Krajském úřadě v Karlových Varech, kde se naplno věnuje veřejným zakázkám, jak informoval Denik.cz.

Více než tři roky také randí s úspěšným hokejistou Jakubem Flekem, kterému naplno fandí a doprovází ho na různé zápasy. Nenechala si ujít ani letošní mistrovství, kdy byla právem pyšná, že její přítel vstřelil Rusům první gól. „Láska nejšikovnější,” zareagovala na jeho počin na svém instagramovém účtu.

Podívejte se v galerii, jakou krásku si doma český hokejista hýčká!

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy