Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Chcete vidět božského Karla Gotta naživo? V neděli na autogramiádě budete mít možnost!

Božský Kája jede!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Božský Karel Gott ještě rozhodně nekončí. Na lodi kotvící u Náplavky na pražské Výtoni zahájil výstavu nazvanou Gott My Life. A pokud budete chtít vidět zpěváka naživo, tak v neděli budete mít šanci. V neděli se totiž na Rašínově nábřeží uskuteční velká autogramiáda Karla Gotta.

Už tuto neděli budou mít všichni fanoušci zpěváka Karla Gotta možnost vidět samotného mistra naživo. Na Rašínově nábřeží se totiž bude konat velká autogramiáda Karla Gotta k příležitosti zahájení výstavy.

„Karel naživo! Tuhle neděli od 16 do 18 hodin se na všechny návštěvníky výstavy těší sám Karel Gott! Až si celé podpalubí projdete, to nejlepší vás teprve čeká – autogram od Mistra. Nepropásněte šanci odnést si z GOTT MY LIFE výjimečný suvenýr i zážitek!“ píše se na stránkách Facebooku.

Autogramiádě předcházelo zahájení výstavy nazvané Gott My Life, které se neslo v honosném stylu. Samozřejmě, že božskému Karlovi dělala doprovod jeho choť Ivana (41), které to mimochodem velmi slušelo. Mezi hosty slavnostní vernisáže nesměly chybět známé tváře jako Jitka Zelenková, Lešek Semelka, Petr Kolář, Marcela Holanová nebo Eva Pilarová. Dorazili také herci Jiří Krampol či Iva Janžurová.

Výstavě před jejím zahájením požehnal pražský arcibiskup Dominik Duka. "Je to taková ukázka prvních šedesáti let mojí kariéry, já ještě rozhodně nekončím,“ řekl zpěvák.

Celá výstava bude trvat až do konce září a pořadatelé počítají s tím, že by se návštěvnost mohla vyšplhat až ke stu tisícům lidí. Dále pořadatelé zvažují možnost, že by se výstava mohla na podzim přesunout do Německa.

Související články

Další články