Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Božský Jarda Jágr se zas topí v penězích. Neuhádnete, kolik dostal za smyslnou kampaň pro klenoty

+ Další 2 fotografie
Každý den si v NHL přijde na miliony dolarů, ale teď si zařídil ještě fakt dobře placenou "brigádu". Nafotil snad své nejsmyslnější fotky pro jednu firmu vyrábějící klenoty a hned je o několik dalších milionů bohatší. Kolik mu za to vlastně přistálo do kapsy?

Hokejista Jarda Jágr (44) se sice už nepere o Stanley Cup, ale i tak má důvod k úsměvu. Nejenže si teď užívá zasloužené dovolené v Los Angeles se svou Verunkou, ale můžou to taky spolu pořádně roztočit, nejen v posteli. Sportovec totiž nafotil velmi úspěšnou kampaň, kde je fakt k nakousnutí, a peněženka se mu víc nafoukla.

Sice sám Jarda nerad mluví o tom, kolik za to dostal, ale podle našich informací to nebyla žádná zanedbatelná částka. Jedná se prý o 10–15 milionů korun, za což už se dá pořídit hezká dovolená pro svou lásku.

Nebo to může zas roztočit v kasinu ve Vegas, jak je jeho zvykem, zajít si na „kuličku“. Co s takovou částkou udělá, je ve hvězdách. Určitě ale udělá radost své lásce, kadeřnici z Teplic, a určitě i něco šoupne do svého kladenského hokeje. Tam se jim každá koruna bude jistě hodit…

Související články

Další články