Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Božské geny: Dcera (16) Bellucci a Cassela roste do krásy. Komu se víc podobá?

Deva Cassel je dcerou známé Moniky Bellucci a Vincenta Cassela.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Krásná dcera

Deva Cassel je sice teprve šestnáctiletá dívka, ale kariéru má našlápnutou skvěle. Nejen že se jí daří v modelingu, ale také jí byla do vínku dána krása a netradičnost po jejích rodičích, kterými jsou hvězdní herci Monica Bellucci (56) a Vincent Cassel (54).

Deva Cassel zažívá přelomový rok, zvlášť co se týče jejího kariérního života. Objevila se na titulní straně únorového čísla francouzské mutace módního magazínu Elle a březnového čísla španělské verze Harper's Bazaar. Svůj debut na titulce si však odbyla již v roce 2020, a to, když se stala cover dívkou říjnové Elle France.

Kromě toho začala spolupracovat s luxusním italským módním domem Dolce & Gabbana. Pro něj nafotila ve svých patnácti letech několik kampaní a stala se tváří jejího nového parfému s názvem Dolce Rose.

Nečekaný rozvod Bellucci a Cassela

Deva Cassel se narodila do hvězdné rodiny a má desetiletou sestru Léonii. Jejich matka, italská herečka Monica Bellucci, patří mezi nejkrásnější ženy světa a otec, francouzský herec Vincent Cassel, patří zase mezi nejcharismatičtější herce současnosti. Ikonický pár se seznámil při natáčení snímku Byt v roce 1996 a později spolu hráli ještě v několika snímcích.

Vzali se v roce 1999 a rozvod přišel v roce 2013, což bylo pro fanoušky nečekané. Na první pohled dokonalý pár spolu prožil osmnáct let, z toho čtrnáct let v manželství. V roce 2018 se Vincent oženil s o třicet let mladší modelkou Tinou Kunakey (24), s níž má nyní dvouletou dceru Amazonii.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy