Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Božská Simona Stašová: Ve filmu Sebemilenec ukázala prsa mladice!

Simona Stašová vypadá úchvatně.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Některé ženy stárnou a jiné zrají. Simona Stašová (61) je rozhodně ten druhý případ. Krásná herečka nemusí chodit na žádné plastiky ani si nechat píchat do obličeje botox. Vypadá naprosto úchvatně a je na ní vidět, že si života užívá plnými doušky. A to se odráží i na její postavě.

Oblá pevná ňadra a dokonalé nohy. To předvedla Simona StašováRenčově filmu Sebemilenec, který byl natočen podle románu Simony Monyové. To je bohužel jediná veselá věc, která se dá o tomto filmu napsat.

V Sebemilenci se Stašová v roli opuštěné Libuše setkává s na první pohled okouzlujícím Otou. Toho perfektně zahrál Jaromír Dulava. Jejich románek dostává stále mrazivější rozměry. Z Oty se vyklube gauner, násilník, dlužník, ale Libuše je do něj po uši zamilovaná. A to i ve chvílích, kdy ji citově vydírá a bije. Příběh končí tragicky, stejně jako osud autorky románu Monyové.

Ta si na vlastní kůži prožila to, co hlavní hrdinka. Dlouhé roky žila v jedné domácnosti s násilníkem, který ji nakonec před pěti lety v jejich společném rodinném domě ubodal k smrti. Její manžel dostal nakonec patnáctiletý trest, který si dnes odpykává ve vězení. Smrtí spisovatelky přišli o mámu její tři synové.

Související články

Další články