Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Božská Simona Krainová: Modelka ukázala tělo jako dělo a poslala vzkaz hejtrům

Simona Krainová ukázala tělo bohyně.
Zdroj: koláž eXtra.cz/se souhlasem S. Krainové
+ Dalších 11 fotografií
sexy

Provokatérka Simona Krainová vystavila svoje luxusní tělo. Modelka a dvojnásobná maminka má luxusní postavičku a není divu, že ji na sociálních sítích ráda ukazuje. Blonďatá kráska sdílela sérii fotek v plavečkách z pláže na Maledivách.

Nestárnoucí Simona Krainová opět ukázala sexy tělo na pláži. Blond šelma ukázala na Instagramu své tvary a nekonečně dlouhé nohy v titěrných plavečkách. Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat. Kolik že vám je?? Třicet?“ vysekla modelce poklonu sledující danadaani. „Co dodat... Prostě překrásná jste,“ dodává uživatel berny.thomas.

Žhavých snímků si všiml i miliardář Richard Chlad. Nádherná jako vždy! Koukej se spálit, ať můžeme mít škodolibou čecháčkovskou radost. Nebo stačí, když tě žralok rafne do zadku,“ okomentoval sérii fotek čerstvý ženáč.

Simonin vzkaz hejtrům

Kromě pikantních fotek sdílí kráska i vše, co na slunných Maledivách se svou rodinou zažívá. Ať už let nad mořem, cesta ve člunu, či pozorování delfínů. A pro hejtry má Simča jasný vzkaz.

„Jo, miluju teplý písek, dlouhý pláže, šum moře, slanou kůži a vůni oceánu… nechybí mi lyže, zasněžené hory ani třívrstvé oblečení… jo, to jsem já… další důvod k hejtu? Tak pojďte do mě,“ uvedla modelka k momentkám, na kterých je zachycena ve vodě v rudých plavkách. Holky z Pobřežní hlídky by z fleku strčila do kapsy.

Doporučené video: Rozhovor se Simonou Krainovou:


Jak to Simoně sluší, se můžete podívat v galerii.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy