Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Božská Lilia posílá slunné pozdravy z ráje: S Karlem Janečkem si užívají romantiku v exotice

Zdroj: Archiv Lilia Khousnoutdinova
+ Dalších 8 fotografií
krásné snímky
Před nedávnem oznámila krásná snoubenka Karla Janečka (47) Lilia Khousnoutdinova (32), že čeká další přírůstek do rodiny. Příchod děťátka očekávají až na jaře, a tak se pár rozhodl, že si vyčkávání zpříjemní exotickou dovolenou, odkud posílají jeden slunný pozdrav za druhým.

Božská Lilia Khousnoutdinova prožívá s partnerem Karlem Janečkem (47) krásné období. Půvabná Lilia skrývá pod srdcem jejich druhé děťátko. Krásnou novinku oznámila až v 5. měsíci koncem prosince. Nyní začíná Lilii 6. měsíc a miminko tak přivítají někdy na jaře.

Půvabná Lilia je i v období těhotenství stále plná energie, a tak jí ani jejímu partnerovi Karlovi nic nebránilo, aby společně vycestovali za oceán, a to konkrétně na Zanzibar, kam vyrazili s rodinou a přáteli, konkrétně i se zpěvačkou Olgou Lounovou.

Krásné chvíle

Exotickou dovolenou si dle snímků a pozdravů, ze kterých srší radost a láska, velmi užívají. Lilia se svými fanoušky sdílí i fotografie, na kterých vyniká její těhotenské bříško a je v úžasu, co ženské tělo dokáže. „Tělo se mění. Je to vlastně neskutečné – ta transformace, kterou projdou ženská těla za pouhých pár měsíců,“ svěřila se Lilia. „Řekla bych, že v září jsem ve stejných plavkách vypadala jinak,“ dodala úsměvně.

Na Zanzibaru si Karel s Lilií užívají kouzla přítomného okamžiku. „Moc hezký a příliš krátký okamžik s Karlem na Zanzibaru,“ posílají společné pozdravy plné něhy.

Související články

Další články