Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Božská Lilia bere svou krásou dech: O tento poklad pečuje podnikatel Karel Janeček

Zdroj: foto Lucie Dvořáková
+ Dalších 6 fotografií
bohyně
Lilia Khousnoutdinová (32) je žena mnoha tváří, nejen, že je vystudovaná politoložka, historička a zakladatelka nadačního fondu. Do vínku jí byl dán ještě jeden dar, a to v podobě krásy, který si nechala navždy zvěčnit dechberoucími snímky. Půvabná partnerka podnikatele Karla Janečky pro eXtra.cz prozradila, za jakým účelem tyto fotografie vznikly.

„S fotografkou Lucií Dvořákovou to byl náš interní projekt. Lucie se mi ozvala, že by mě ráda nafotila. Její tvorba je opravdu dechberoucí, takže jsem se focení ani na chvíli nebránila.“ řekla eXtra.cz Lilia. A musíme přiznat, že spolupráce s fotografkou Lucií Dvořákovou se vydařila. Zajímavý Instagram Lucie Dvořákové najdete zde.

Partnerka podnikatele Karla Janečka (47) udělala volbou fotografky i tematikou snímků, které zachycují její půvab, skvělou volbu. „S hotovým výsledkem jsem nadměrně spokojená. Takto krásné portrétní fotky jsem dávno neměla. Velmi se těším z toho, že mám takhle krásně zvěčněnou svou podobu,“ prozradila Lilia. Další úchvatné fotky najdete na jejím Instagramu.

Ženské tělo je krásné samo o sobě

Některé snímky vznikaly i v lehce odvážnějším duchu, Lilie jsme se proto zeptali, jak se v roli modelky před objektivem cítila.

„Fotily se i odvážnější fotografie, které ale vznikly ve velice příjemném, veselém, respektujícím, a pouze dámském kolektivu,“ řekla pro redakci eXtra.cz. „Ženské tělo je krásné samo o sobě, nějaké přehnané puritánství nezastávám. Na konečném výsledku jsme se samozřejmě obě shodly, aby to případně nebylo moc,“ dodala krásná Lilia.

V galerii se podívejte na výsledné fotografie. Tento poklad si doma hýčká Karel Janeček.

Další zajímavé fotky najdete na instagramovém profilu.

Související články

Další články