Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Božská Jitka Čvančarová konečně ukázala mrně: Co ji v poslední době trápí?

+ Dalších 28 fotografií
baby boom
Půvabná Jitka Čvančarová (40) je už jako máma zběhlá. V polovině července se jí narodilo druhé dítě. Šťastný tatínek Petr Čadek v současné době pomáhá herečce s malým Theodorem. Jitka doposud neukázala svého syna v celé kráse, až nyní se rozkošným chlapcem pochlubila na sociálních sítích.

Jitka Čvančarová (40) si v současné době užívá rodinné pohody. Před pěti měsíci herečka přivedla na svět svého druhého potomka. 16. července přišel na svět syn Theodor. Jitka patří mezi herečky, které si ostře střeží své soukromí.

Svého syna dlouhou dobu nechtěla ukázat. Fanouškům se vždycky pochlubila jen malou nožičkou, nebo ručičkou. Až nyní ukázala svého kluka v celé kráse. Theodor je evidentně pořádný kus chlapa, protože samotná herečka si postěžovala na to, že se jí už nevejde ani do kočárku.

„Jinak už se na délku skoro nevejdeme do kočárku, ano, mluvím v množném čísle,“ napsala Jitka. Její prvorozená dcera Elenka má tak malého bráchu, se kterým mamince jistě pomáhá.

Mohlo by vás zajímat

Další články