Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Božská Eva: Žena judisty Lukáše Krpálka vypadá i po dvou porodech dokonale

Eva Krpálková vypadá i po dvou porodech dokonale
Zdroj: S povolením Evy Krpálkové
+ Dalších 10 fotografií
Ach to tělo!
Lukáš Krpálek (30) má doma nejen olympijské zlato, ale také neskutečně skvostný diamant. Božská Eva Krpálková (28) se nedávno pochlubila sexy fotkou z Egypta. Postavu má totiž výstavní! Eviny nejpikantnější snímky najdete v galerii. Kochejte se.

Manželka známého českého judisty Lukáše Krpálka, krásná Eva Krpálková, rozená Kaderková, má i po dvou porodech postavičku jako lusk. Není divu, manželka známého sportovce se sportu věnuje už od svých sedmi let a zdravému životnímu stylu tedy rozumí. Eva je basketbalistka. Jejím tatínkem je navíc šéf českého tenisu, Ivo Kaderka, její sestra se zase věnuje bikini fitness. Právě Evino pochopení pro životní styl sportovce na plný úvazek udělalo na Lukáše dojem.

Pár si řekl své ano v roce 2015. Nejlepší český judista s Evou nyní vychovává dvě děti, Tondu a Mariánku. Lukáš, který je vyučený truhlář, svého syna Toníka k bojovým sportům určitě v budoucnu přivede, prý se s ním často z legrace pere a Tondu už poslal na první judo lekce. Toník teď ale chodí hlavně na krasobruslení, v budoucnu by si totiž přál hrát hokej.

Manželka k pohledání

Lukáš a Eva spolu mají i francouzského buldočka Olivu a kocoura, který dostal nezvyklé jméno Pan Mléko. Celá rodinka si na Prahu příliš nepotrpí a užívají si poklidného života na vesnici. Lukáš si ze začátku vztahu pochvaloval, jak mu Eva vyvařuje. Na to teď už čas se dvěma dětmi příliš není. Každopádně Evička podle Lukášových slov judistu podporuje, je hodná a rozumí jeho tréninkovému systému.

O svojí manželce mluví Lukáš jen a pouze v dobrém, bez ní by prý nebyl tam, kde je. A je to pravda, za úspěchem každého muže stojí přeci jeho žena. Přestože si půvabná basketbalistka největší posilovnu dopřeje doma při uklízení a procházkách s dětmi, je ve špičkové kondici, kterou jí může závidět nejedna z žen. Lukáš Krpálek má doma nejen zlato z olympiády 2016 v Riu, ale také opravdový diamant.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy