Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Božská Eva Perkausová řádí na Maledivách: Při pokusu o krásnou fotku spadla do vody

Zdroj: archiv Evy Perkausové
+ Další 4 fotografie
dovolená
Moderátorka Eva Perkausová (26) se před mrazy, které aktuálně sužují Česko, schovává na slunných Maledivách. V plavkách vypadá božsky, ale na sociální sítě chtěla přidat i zajímavější fotku, a proto udělala stojku na paddleboardu. Taková fotka ale není jen tak, a blond kráska ukázala, jak takové focení probíhalo. Zahučela do vody.

Půvabná moderátorka Eva Perkausová se rozhodla s partnerem Ivanem opustit chmurné české počasí a vyrazili si užívat slunce a oceánu na Maledivy. Eva už ví, jak na své fanoušky a z exotiky jim posílá žhavé vzkazy v plavkách.

Aby ale její profil nebyl jen o fotkách, kde jí to náramně sluší, rozhodla se sdílet i jednu dobrodružnější, kde dělá stojku na paddleboardu. A jelikož si ze sebe ráda udělá i legraci, sdílela, jak to vypadá v zákulisí focení takového snímku.

Půvabná Eva je už pro své hříšné ženské křivky známá, a tak se snad ani nelze divit, že dokonce i při balancování na prkně a pádu do vody vypadala dobře. Na fotkách z dovolené je vidět, že sluneční paprsky jí svědčí.

Související články

Další články