Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Božská Bella Hadid: Takhle rajcovní jste ji asi ještě neviděli!

Krásná Bella Hadid je tváří kampaně Victoria’s Secret.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Kampaň

Pětadvacetiletá modelka Bella Hadid se stala tváří nové sezonní kampaně americké značky Victoria’s Secret. Ve spodním prádle a v kampani inspirované Alenkou v říši divů předvedla naprosto bezchybnou postavu.

Bella Hadid momentálně patří mezi nejúspěšnější modelky na světě. Návrháři ji s oblibou obsazují do svých kampaní a objevuje se i na mole mnoha světoznámých značek. Tentokrát se Bella objevila v sezonní reklamě značky spodního prádla Victoria’s Secret.

Kampaň byla inspirovaná příběhem Alenka v říši divů. Společně s Bellou se v kampani objevily také modelky Taylor Hill, Adut Akech či Imaan Hammam. Dívky na sobě měly flanelová pyžama, krajkové a tartanové spodní prádlo a push-up podprsenky.

Bellina spolupráce s Victoria’s Secret

Bella Hadid spolupracuje s Victoria’s Secret již několik let. V roce 2017 se poprvé objevila na známé Victoria’s Secret Fashion Show, což byla přehlídka této značky konající se vždy jednou za rok. První módní přehlídka se uskutečnila v roce 1995 a poslední 2018, kde se Bella také objevila. Kromě toho modelka pro tuto značku vytvořila bezpočet kampaní.

Související články

Další články