Vždycky ji známe jako dokonale upravenou a dokonale se tvářící ženu, která na veřejnosti nikdy neudělá nic, za co by si vysloužila kritiku. Kate Middleton (32) se ovládá za všech situací skoro jako stepfordská panička, ale jednou jí to ujede a hned je z toho událost.

I se svým mužem, princem Williamem (32), byla na oficiální návštěvě USA, kde navštívila mimo jiné newyorský Harlem a v dětském centru zabalila dárek pro chudé děti. Nad těhotnou vévodkyní ale stála v tu chvíli přísná černoška, které bylo asi úplně fuk, koho má před sebou, a vévodkyni z Cambridge, jež se chystala k odchodu, pobídla netrpělivým „keep wrapping“ čili „pokračujte v balení“.

Jindy precizní Kate to nevydržela a z pokynu byla tak překvapená, že stranou šokovaně blýskla očima. V ten moment se podařilo její výraz nejen zachytit na fotku, ale pěkně ho i zblízka natočit. Je to jasné, Kate určitě není zvyklá dostávat rozkazy a ještě ke všemu přece všichni vědí, že tyhle akce se dělají jen naoko, vévodkyně udělá pár póz pro tisk, ale tím to končí.

Jenže v Harlemu je tvrdý život a tam na královské „naoko“ nikdo není zvědav. Tam se prostě tvrdě maká! I když máte královské tituly a jste matkou dědice trůnu.