Boží mlýny pro Billa Cosbyho: Znásilnil přes 30 žen, teď oslepl!
Ještě v polovině osmdesátých let Bill vesele míchal drogy do pití začínajícím herečkám, aby je mohl znásilnit. Teď je z něj u soudu zlomený slepý muž.
Více než 30 žen podalo na herce hromadnou žalobu kvůli znásilnění. Do dobrácky vypadajícího Billa by to nikdo neřekl, ale jednou se velká lež provalit musela.
Od té doby stíhá Billa Cosbyho rána za ránou. Fordhamská univerzita mu zabavila čestný doktorát, vydaný před 14 lety, manželka proti němu musí svědčit u soudu a nakonec přišly i problémy se zrakem.
„Je to osmasedmdesátiletý slepý muž,“ dělá z Billa chudinku jeho právník před novináři. Hollywoodský znásilňovač má vadu zvanou keratokonus, což je závažné onemocnění rohovky. Zatím mu pomáhají chránit zrak čočky nebo brýle, ale nemoc se bude rychle zhoršovat.
Je možné, že do vězení, pokud bude odsouzen, už půjde slepý. Pokud se prokáží všechna obvinění, může zůstat za katrem až 10 let.
Láska Jiřího Krampola o posledním rozloučení: Eva Svoboda chtěla uspořádat pohřeb, zabránila jí zásadní věc
Související články

Skandál u soudu s Adamem Krausem. Na soudkyni přišla stížnost, měla se k údajné oběti chovat neurvale

Podezřelý průběh kauzy Adama Krause: Podle advokáta hrozí soudkyni ostuda

Kauza Adama Krause nabírá na obrátkách: Podivné čachry soudkyně s případem

Zvrat v případu obviněného Krause: Válka o klíčový důkaz nabírá na obrátkách, na jeho straně je i soudkyně
