Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Boží mlýny pro Billa Cosbyho: Znásilnil přes 30 žen, teď oslepl!

Před lety ho milovala celá Amerika, teď ho všichni nesnášejí.
+ Další 2 fotografie
Ještě v polovině osmdesátých let Bill vesele míchal drogy do pití začínajícím herečkám, aby je mohl znásilnit. Teď je z něj u soudu zlomený slepý muž.

Více než 30 žen podalo na herce hromadnou žalobu kvůli znásilnění. Do dobrácky vypadajícího Billa by to nikdo neřekl, ale jednou se velká lež provalit musela.

Od té doby stíhá Billa Cosbyho rána za ránou. Fordhamská univerzita mu zabavila čestný doktorát, vydaný před 14 lety, manželka proti němu musí svědčit u soudu a nakonec přišly i problémy se zrakem.

„Je to osmasedmdesátiletý slepý muž,“ dělá z Billa chudinku jeho právník před novináři. Hollywoodský znásilňovač má vadu zvanou keratokonus, což je závažné onemocnění rohovky. Zatím mu pomáhají chránit zrak čočky nebo brýle, ale nemoc se bude rychle zhoršovat.

Je možné, že do vězení, pokud bude odsouzen, už půjde slepý. Pokud se prokáží všechna obvinění, může zůstat za katrem až 10 let.

Mohlo by vás zajímat

Další články