Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Boží mlýny melou pomalu, ale jistě: Hingisová za likvidační zákrok na Hlaváčkovou ve finále propadla!

Hingisová předvedla hodně nesportovní zákrok.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Hingisová zlatou medaili na svůj krk nepověsí. Nejspíše ji dohnala karma, a to za agresivní útok na Andreu Hlaváčkovou v semifinále. Česká hráčka má po něm frakturu na obličeji a nejspíše ji čeká operace!

Byl to skutečně nepříjemný moment. Hlaváčková s Hradeckou podávají na mečbol, míč se dostává ke zkušené Hingisové a ta napaluje míč přímo do obličeje české tenistky. Andrea padá na zem a v obrovských bolestech k ní přichází žena a ošetřuje ji.

Každý by v tuto chvíli očekával, že Švýcarka půjde na druhou stranu kurtu zjistit, zda je soupeřka v pořádku. To se ale nestalo, spíše naopak. Hingisová ještě diskutovala s rozhodčí, zda má vůbec Hlaváčková podle pravidel na ošetření nárok. Takhle asi fair play nevypadá.

Dneska se to ale tenisové veteránce vrátilo. Společně s Basczinszkou finále čtyřhry nezvládly a zlaté medaile putují do Ruska. Boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Úder Hingisové tenisoví fanoušci odsoudili a není se čemu divit. V tenise platí nepsané pravidlo, že se na hlavu nemíří, a to přesně Švýcarka udělala.

Související články

Další články